Prašmatniame Monako princo renginyje – Juozo Statkevičiaus išpuošta Ditė Antanaitytė

Ditė Antanaitytė / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-25 21:51
Prieš porą dienų Monako princo Alberto II rūmuose įvyko penktoji labdaringa vakarienė „Monte-Carlo Gala“. Prašmatniame renginyje dalyvavo ir lietuvė manekenė Ditė Antanaitytė, kerėjusi savo stulbinamu įvaizdžiu. Juo pasirūpino dizaineris Juozas Statkevičius.

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet labdaringos vakarienės svečius priiminėjo pats Monako princas Albertas II. Tiesa, pirmą kartą istorijoje renginys buvo surengtas pagrindiniame rūmų kieme.

Aukcione surinktos lėšos bus skirtos princo Alberto II fondo, kuris rūpinasi planetos gerove, ir Monako princesės Charlene fondo, besirūpinančio vaikais, veiklai. Tiesa, pati princesė Charlene renginyje nedalyvavo, nes šiuo metu yra Pietų Afrikoje, kur tebesigydo sinusinę infekciją.

Iškilmėse be princo Alberto II taip pat dalyvavo princesė Caroline, jos sūnus Andrea Casiraghi, Grace Kelly anūkė Pauline Ducruet, aktoriai Sharon Stone, Mélanie Laurent, Lucas Bravo, Orlando Bloomas ir kitos žvaigždės.

Princesė Caroline, princas Albertas II, aktorė Sharon Stone / „Scanpix“ nuotr.
Princesė Caroline, princas Albertas II, aktorė Sharon Stone / „Scanpix“ nuotr.

Renginyje tarp gausybės svečių buvo galima pamatyti ir vieną garsiausių lietuvių manekenių Ditę Antanaitytę.

„Monte-Carlo Gala“ vakarienėje ji pasirodė pasipuošusi įspūdinga juoda suknia, kuria ją papuošė dizaineris Juozas Statkevičius. Modelio kaklą puošė žadą atimantis vėrinys.

„Mes visi esame unikalios būtybės, tačiau tai, ką mes visi turime bendro, yra ši graži planeta, kurią mes vadiname savo namais. Aš asmeniškai manau, kad bet kokios pastangos yra nuostabios!

Taigi ar paaukosite milijoną, ar paimsite kažkieno šiukšles, – tai jau yra kelias į priekį ir, tikėkimės, vidinis sąmoningumas augs, o tai padės mums mažiau kenkti gamtai“, – socialiniame tinkle pasidalinusi renginio nuotraukomis komentavo D.Antanaitytė.

Pats J.Statkevičius instagrame taip pat pasidalijo ne viena Ditės nuotrauka ir džiaugėsi, kad moteris atrodo kaip pasaulinio lygio žvaigždė.

Juozas Ditę įvardijo kaip savo mūzą ir neslėpė, jog be galo ja didžiuojasi. Be to, pasidžiaugė, kad jo kūrybos suknelę mato tiek daug žmonių tokiame ištaigingame renginyje.

Naujausi straipsniai