Prašmatniame „Čiop Čiop Event Studio“ atidaryme – stilingi kviestiniai svečiai

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-07 20:47
Rugsėjo 7 d. mėgstantys virtuvės naujoves, gero maisto ir gėrimų mylėtojai rinkosi į „Čiop Čiop Event Studio“ atidarymo šventę.

Naujoji studija įsikūrusi moderniame verslo centre Žalgirio gatvėje. Čia vietos užtektinai net didelėms vestuvių šventėms, atvirai virtuvei, konferencijų salei ir įspūdingai terasai ant stogo, nuo kurios atsiveria šiuolaikiniai Vilniaus pastatai ir dangaus platybės. Terasa buvo maksimaliai išnaudojama ir studijos atidarymo dieną: „Čiop Čiop“ tinklui priklausančio restorano „Peri Peri restas“ virtuvės šefai kviestinei publikai gamino gardžius valgius. Čia pat koncertavo ir šventę vainikavo Lietuvos elektroninės muzikos dievukų grupė „Golden Parazyth".

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Pristatydami mūsų studiją išnaudojome visas pastato erdves. Kiekviena erdvė reprezentuoja mūsų veiklą: galime suorganizuoti ramų vakarėlį su vyno degustacija, tiek siautulingas vestuves iki paryčių, atvykti į namus, ar net atverti pop-up galeriją. Per tuos metus čia supratau, kad mums jau nieko nėra neįmanomo – skanių idėjų gyvenimui mūsų komandai netrūksta, – patikino „Čiop Čiop“ prekės ženklo vadovė Urtė Mikelevičiūtė. – Ir prie šios gražios atidarymo šventės prisijungė visi mūsų didelės komandos nariai – net atskiri projektai, tokie kaip: „Peri Peri restas" ir „Tortinė". Tai rodo, jog viena stipriausių mūsų pusių – bendras komandinis darbas! Džiaugiuosi, jog ją sudaro toks kūrybingas ir tarptautinis kolektyvas!”

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Svečių laukė ir dar daugiau smagių staigmenų: „Ledo meistrų" šou su motociklų garsais, fotografijų stalas, reprezentuojantis „Čiop Čiop“ vertybes, užkandžiai, kuriuos ruošė ilgamečiai virtuvės meistrai Jure Glumac, Audrius Apukas, Anna Baranova, Angelo Joe, Jorge Enriquez, Edgaro Rutkausko, Marc D'Erceville ir kitos linksmybės.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai