Prasidėjus Pasaulio čempionato pasiruošimui Mindaugas Kuzminskas pristatė marškinėlius sirgaliams

Mindaugas Kuzminskas pristatė marškinėlius sirgaliams
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-24 11:27
Pirmadienį Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė Palangoje pradėjo pasirengimą Pasaulio čempionatui, kuris vyks jau rugsėjo mėnesį Kinijoje. Šia proga, vienas komandos žaidėjų Mindaugas Kuzminskas kartu su išskirtinių marškinėlių kūrėjais SHMUTKE pristatė naujus krepšinio sirgaliams skirtus marškinėlius, atvaizduojančius šmaikščias frazes, neretai naudojamas krepšinio pasaulyje.

Šią idėją projekto iniciatoriai dovanojo buvusio krepšininko, taip pat rinktinei ne vienerius metus atstovavusio Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

„Mindaugas turėjo padovanotus SHMUTKE „Ką siūlai“ marškinėlius, tad artėjant krepšinio šventei jam gimė idėja padaryti ir marškinėlius su „mediniais“ būtent šio sporto terminais. Pagrindinė idėja buvo padaryti žmonėms patinkantį, kokybišką ir gražiai supakuotą produktą, o gautą pelną skirti Rimanto Kaukėno paramos fondui. Pačiam ne kartą yra tekę prisidėti prie fondo veiklos, mačiau jų teikiamą paramą, vaikus ir jų tėvus ligoninėse kovojančius dėl savo gyvenimo ir tą laimę jų veiduose nugalėjus ligą, todėl net nebuvo abejonių, kad reikia tai įgyvendinti.

Kadangi drabužių gamybos procesas man gerai žinomas, buvo sprendžiami tik pagrindiai klausimai: kokius krepšinyje „medinius” posakius naudoti; kaip juos geriausia pavaizduoti, kad jie perteiktų norimą žinutę; kaip pagaminti gražią, informatyvią, funkcionalią ir tuo pačiu paprastą pakuotę“, – apie idėjos pradžią kalbėjo prekinio ženklo SHMUTKE įkūrėjas Darius Žutautas.

Pasak Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovų, Mindaugas Kuzminskas yra ypač aktyvus fondo veikloje, visada mielai prisideda prie labdaringų iniciatyvų ir pats jas kuria bei įgyvendina.

„Per septynerius fondo gyvavimo metus, Mindaugas išpildė daugelio vaikų svajones, dalyvavo mūsų fondo organizuojamuose renginiuose bei projektuose, kuriuose pats teikė paramą vaikams ir skatino tą daryti kitus. Džiaugiamės ir labai dėkojame, kad ir šį kartą savo idėją jis skyrė mažiesiems pacientams“, – sakė fondo atstovė Rusnė Šermukšnytė.

Žymus Lietuvos krepšininkas su naujais marškinėliais pasirodė bei juos pristatė būtent Palangoje prasidėjusioje rinktinės stovykloje.

„Šie marškinėliai yra sukurti būtent artėjančio Pasaulio čempionato tema. Yra labai daug frazių, kurios suteikia daug skirtingų prasmių. Tai marškinėliai skirti ne tik sirgaliams, manau, jie labai tinkami išeiti ir į miestą, ir kažkam padovanoti. Svarbu paminėti, kad šie marškinėliai gali padėti ir Rimanto Kaukėno fondo globojamiems vaikučiams, kurie kovoja su sunkiomis ligomis“, – sake idėjos iniciatorius, krepšininkas Mindaugas Kuzminskas.

Trijų skirting modelių „Pakrovėm malkų“, „Komanda parodė kiaušus“ ir „Išmaudėm varžovus“ marškinėlius galite rasti ČIA.

Naujausi straipsniai