Prasidėjo tris dienas truksiantis kavos maratonas

Kavos festivalis „Lofte“ / J. Kirilenko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-09 13:51
Penktadienio popietę sostinėje trijų dienų kavos maratono startą paskelbė „Vilnius Coffee Festival 2019“. 11-ąjį kartą rengiama kavos mėgėjams ir profesionalams skirta šventė jau atidarymo dieną sulaukė netikėtai gausaus kavos mylėtojų dėmesio.

Kavininkų štabu visam savaitgaliui virtęs menų fabrikas „Loftas“ nuo vidurdienio viliojo lankytojus šviežiai skrudinta kava, kuria vaišina netoli 20-ies geriausių šalies kavos skrudintojų ir svečių iš užsienio.

Kavos festivalis „Lofte“ / J. Kirilenko nuotr.
Kavos festivalis „Lofte“ / J. Kirilenko nuotr.

Didžiausias kavos festivalis Baltijos šalyse „Vilnius Coffee Festival 2019“ pirmąją dieną paskelbė ir dviejų čempionatų pradžią – „Art Bar“ rungtyje savo talentus demonstravo Piešimo pieno puta dalyviai, taip pat paaiškėjo 9 Kavos ragavimo čempionato dalyviai, patekę į pusfinalį.

„Labai džiugina faktas, kad žmonės penktadienio popietę ar po savaitės darbų neskuba namo, o ateina kas paragauti, o kas ir pareikalauti savo mėgstamos kavos, – juokavo vienas renginio organizatorių Nidas Kiuberis. – Festivalio lankytojai jau žino: apsilankę čia, pasisems naujų skonių ir kavos įkvėpimų kone visiems metams. Taip kavos atradimai jau tampa gražia, kasmetine tradicija“.

Kavos festivalis „Lofte“ / J. Kirilenko nuotr.
Kavos festivalis „Lofte“ / J. Kirilenko nuotr.

Savaitgalį taip pat laukia daugybė nemokamų kavos profesionalų pranešimų, knygos „Tebūnie kava“ pristatymas, kavos, jos gėrimų ir netgi kokteilių degustacijos, sūrio ir kavos derinimo pamokos, pažintis su kavos pasaulio įdomybėmis ir netikėtais produktais, kaip makaronai su kava ar vanduo su kofeinu, kurio buteliukas atstoja du klasikinio espreso puodelius.

Kavos maratonas tęsis nuo ankstyvo šeštadienio ryto iki vėlyvo sekmadienio vakaro. Išsamią „Vilnius Coffee Festival 2019“ programą rasite www.vilniuscoffeefestival.lt

Temos:

Kava Aktualu

Naujausi straipsniai