Prasidėjo „Sostinės dienos 2019“: Vilniuje savo koncertus surengė populiariausi atlikėjai

„Sostinės dienos 2019“ /Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-30 22:03
Didžiausias Vilniaus miesto festivalis „Sostinės dienos 2019” jau nuošiandien iki sekmadienio vakaro pagrindines miesto gatves ir erdves pripildė džiugesio, geros nuotaikos bei muzikos.

Paskutinį kaitrios vasaros penktadienį miesto šventės dalyviai, užsukę į V. Kudirkos aikštės prieigas, išgirdo vilniečių grupės „The Roop“ atliekamas dainas, kurios privertė smarkiau plakti susirinkusiųjų širdis. Kartu su grupės lyderiu Vaidotu Valiukevičiumi ši grupė yra apvažiavusi tiek Lietuvą, tiek ir tokias užsienio šalis, kaip Belgiją, Vokietiją, Prancūziją, Austriją, Kolumbiją, Braziliją, Portugaliją ir kitas. Gerbėjai puikiai atsimena populiarumo sulaukusius kūrinius: „Be Mine“, „Keista Draugystė“, „74 Miles“, „Dream On“, „Hello“, „UFO“ ar „Yes, I Do“.

„Sostinės dienos 2019“ /Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
„Sostinės dienos 2019“ /Pauliaus Peleckio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Po lengvojo roko šioje scenoje koncertavo jaunosios kartos numylėtinis „Free Finga“. Šiuo vardu pasirodo prodiuseris ir R&B atlikėjas Tomas Narkevičius, kurio debiutinio muzikinio vaizdo klipo „Tu Maivais“ peržiūrų skaičius youtube kanale viršijo jau 1 mln. auditoriją.

Daugybę žiūrovų be abejonės pritraukė ir hip-hop bei trap grupė „Flying Saucer Gang“. Vaikinų grupė iš Kauno muzikiniuose M.A.M.A apdovanojimuose (2018 m.) buvo nominuoti net dviejose kategorijose – „Metų proveržis" ir „Metų Hip-Hop grupė". Jų bendradarbiavimas su sparčiai garsėjančiu JAV reperiu Nessly kuriant tarptautinį singlą „Devilish Plans“ sulaukė didžiulio šio muzikos stiliaus gerbėjų palankumo.

Naujausi straipsniai