Prasidėjo renginys „Juvelyrikos skoniai“ – lankytojai kviečiami ne tik puoštis, bet ir skanauti

Renginio akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-16 18:11
Lapkričio 16 dieną kviestinė publika galėjo įvertinti Liucinos Rimgailės desertinėje ruoštus juvelyrikos dirbinius vaizduojančius saldžius darbus bei pasimatuoti naujausius žymių kūrėjų papuošalus. PC „Panorama“ prasidėjo ypatingas renginys „Juvelyrikos skoniai“. Visą savaitgalį lankytojai kviečiami ragauti ir puoštis.

Renginys „Juvelyrikos skoniai“ – puiki galimybė ne tik pasimatuoti išskirtinių juvelyrų darbus, bet ir juos paragauti. Desertus, kuriuos „Liu Patty“ desertinė sukūrė atsižvelgdama į kiekvieno juvelyro asmenybę ir braižą kiekvienas lankytojas ras prekybos centre „Panorama“ Vilniuje.

Organizatoriai tikina:  „Bus akimirkų, kai pasakysite „nežinau, koks tai skonių derinys ir kas tai, bet aš įsimylėjau!“Dalyvausiantys juvelyrai jau yra žinomi ir pelnę klientų pripažinimą. Turėsite galimybę su jais susipažinti asmeniškai, pasimatuoti papuošalus ir paragauti desertus. Kiekvienas autorinis papuošalas turi žmogiškos šilumos ir netgi kažko magiško. Tokie papuošalai greičiau prisijaukinami, ilgaamžiai ir tampantys šeimos relikvijomis, kurias norisi palikti vaikams.“

Naujausi straipsniai