Prasidėjo paskutinės minutės mugė „Uptown Christmas“

Kalėdinės mugės akimirka/Deivido Stankūno nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-21 12:35
Šiandien Vilniuje prasidėjo tris dienas vyksianti paskutinės minutės dovanų mugė „Uptown Christmas“. Čia lankytojų laukia ne tik 100 kruopščiai atrinktų dizainerių ir dovanų kūrėjų, bet ir jauki programa, kuri dovanų paiešką kiekvienam pavertė gražia švenčių įžanga.

Menų fabrike „Loftas“ jau penktus metus vykstanti mugė kasmet lankytojus stengiasi nustebinti šventiniais koncertais, o jų bus net trys! Šiandien 18 val. pasirodys Daiva Starinskaitė iš grupės „Keymono“, rytoj 15 val. ant scenos lips pianistas, kompozitorius ir dainininkas Giedrius Nakas iš grupės „Saulės kliošas, o sekmadienį 15 val., – Šarukas Joneikis iš grupės „Garbanotas“. Be to, visas tris dienas mugėje skambės kruopščiai didžėjų atrinkti šventiniai kūriniai.

Kalėdas ir Naujuosius metus reikia pasitikti atsinaujinus, todėl visiems norintiems permainų paskutinės minutės mugėje, pagalbos ranką tiesia kirpėjų ir barzdaskučių komanda iš „Her Katt“ ir „Frau Katt“. Susikurti įdomią šukuoseną ar tiesiog pasitrumpintį ūsus galima su nemenka nuolaida.

Vaikams mugėje taip pat netruks veiklos. Visas tris dienas jų lauks Kalėdų senelis, kuris ne tik išklausys slapčiausius mažųjų mugės dalyvių troškimus, kuriuos vėliau perduos tėveliams, bet ir įtrauks vaikus į smagius žaidimus. Kalėdų senelis vaikų ir jų tėvelių mugėje lauks šiandien nuo 17 val. iki 19 val., likusiomis dienomis – nuo 14 val. iki 16 val.

Ir tai dar ne viskas. Visas tris dienas mugėje veiks vaikų kino teatras, kuriame mažieji galės mėgautis nuotaikingais animaciniais filmais.


Mugė „Uptown Christmas“ / Deivido Stankūno nuotr.
Mugė „Uptown Christmas“ / Deivido Stankūno nuotr.
Mugė „Uptown Christmas“ / Deivido Stankūno nuotr.
Mugė „Uptown Christmas“ / Deivido Stankūno nuotr.

Gurmanams čia irgi bus ką veikti. „Uptown Christmas: Paskutinės minutės mugėje“ galima gardžiai papietauti arba sušilti prie karšto vyno baro.

Melomanų visą savaitgalį nuo 13 val. lauks vinilų turgus ir didžėjų pasirodymai. „Dideli kompaktai“, „Discotag“ ir „Vinilo paštas“ turės visko: nuo rečiausių plokštelių iki populiariausių hitų.

Taip pat mugėje galėsite originaliai susipakuoti dovanas už auką vaikų stovyklai. Jau daugiau nei 20 metų LBSD savanoriškai organizuoja stovyklas vaikams ir paaugliams, kurių dalis atvyksta iš nepasiturinčių, socialinės rizikos ir socialiai remtinų šeimų bei globos namų. Tai vieta vaikams bent savaitę pabūti saugioje ir laukiančioje aplinkoje bei atrasti motyvaciją atsakingai kurti savo ateitį.

Jei pramogoms nėra laiko, nes ramybės neduoda dar nerastos dovanos, „Uptown Christmas“ mugėje idėjų nepristigs. Šiais metais Kalėdinių dovanų įvairovė išties įspūdinga – nuo drabužių ir aksesuarų vyrams, vaikams bei moterims, namų interjero detalių ir retų vinilinių plokštelių, gurmaniškų delikatesų ir rankų darbo kosmetikos. Dovanas rasite gamtą tausojantiems, keliautojams, sportą mylintiems, puoštis dievinantiems ir dar daugiau!

Ši mugė skirta visiems, kurie nemėgsta spaustis tvankiuose prekybos centruose ir klausytis skubančių pirkėjų šurmulio. Tiems, kurie vertina kokybę, originalumą, lietuvišką dizainą ir nori po vienu stogu rasti didžiulę įvairovę.

Mugėje visas dienas bus galima sutikti ir „ŽMONIŲ“ komandą, kuri pasiūlys įsigyti ne tik žurnalą ar jo prenumeratą, bet ir įvairias dovanų idėjas – užrašinę, gertuvę, puodelį.

„Paskutinės minutės“ Kalėdinė dizaino mugė „Uptown Christmas“ vyksta gruodžio 21–23 d., menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius). Šiandien nuo 11 val. iki 21 val., šeštadienį ir sekmadienį nuo 11 val. iki 19 val.

Temos:
Dovana

Naujausi straipsniai