Prasidėjo Kanų kino festivalis – į iškilmingą atidarymo šventę susirinko ryškiausios žvaigždės

Jesse'is Eisenbergas, Kristen Stewart, Woody Allenas, Blake Lively ir Corey Stollas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-05-11 20:35
Trečiadienio vakarą per iškilmingą ceremoniją buvo duotas startas 69-ajam Kanų kino festivaliui, Prancūzijos Rivjeros mieste truksiančiam 12 dienų.

Kanų kino festivalis buvo atidarytas su naujuoju Woody Alleno filmu „Cafe Society“, kuris rodytas nekonkursinėje programoje ir nesivaržys dėl pagrindinio festivalio prizo „Auksinės palmės šakelės“.

Kelios valandos prieš didįjį festivalio atidarymą Woody Allenas kartu su „Cafe Society“ aktoriais pristatė naująjį filmą per specialiai surengtą spaudos konferenciją.

Žmonės.lt galerijoje – Kanų kino festivalio atidarymo svečiai:

„Cafe Society“ – jau keturioliktas Woody Alleno filmas, pristatomas nekonkursinėse Kanų programose, ir trečias, kuriuo prasideda šis daugelio prestižiškiausiu pasaulyje laikomas kino festivalis.

Į festivalio atidarymo vakarą sugužėjo ne tik Europos kino elitas, bet ir aibė Holivudo žvaigždžių bei garsiausių modelių, kurių niekad netrūksta Kanuose.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Trečiadienio vakarą raudonuoju kilimu žengė tokios žvaigždės kaip Victoria Beckham, Blake Lively, kuri šiuo metu laukiasi antro vaiko, Naomi Watts, Justinas Timberlake'as, Eva Longoria, Julianne Moore, Kristen Stewart, Jessica Chastain, Kirsten Dunst ir daugybė kitų. Žinoma, atidarymo vakare pasirodė ir „Pašėlusio Makso“ režisierius australas George'as Milleris, kuris šiemet pirmininkauja festivalio žiuri komisijai.

Ceremonijos metu neapsieita ir be staigmenų – Prancūzijos kino legenda Catherine Deneuve ant scenos aistringai pasibučiavo su 30 metų jaunesniu ceremonijos vedėju, prancūzų aktoriumi ir humoristu Laurent'u Lafitte.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai