Prasidėjo festivalis „Karklė Live Music Beach 2018“: už tvarką lankytojams siūlomas masažas

Festivalis „Karklė 2018 Live Music Beach“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Penktadienį prasidėjo tris dienas truksiantis geros nuotaikos ir populiarios muzikos festivalis „Karklė Live Music Beach 2018“. Į įvairiausiomis atrakcijomis pripildytą teritoriją rinkosi savaitgaliui pasiruošę festivalio dalyviai.

Šiandien Karklėje koncertuoja ne tik pasaulinio lygio žvaigždės, bet ir mylimi Lietuvos atlikėjai. Vienas jų – Saulius Prūsaitis. Jis šiandiena atvyko puikiai nusiteikęs. Juk dainininkas dalijasi scena su tokiais muzikos profesionalais, kaip DUB FX ir Craigas Davidas. Tiesa, pastarasis pasirodys šeštadienį. Tai kone pretenzingiausia muzikos žvaigždė. Likus keletui savaičių iki savo pasirodymo jis atsisakė dalyti interviu ir paprašė ateiti jo išgirsti į Karklę.


Festivalis „Karklė 2018 Live Music Beach“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Šiandien poilsiautojai galės išgirsti beprotiškai linksmus Redfoo kūrinius, pasimėgauti gatvės muzika, kurią atliks DUB FX, išgirsti, ką gražaus iš svetimų kraštų parsivežė daug keliaujantys „Beissoul&Einius“.

Tris dienas truksiantis festivalis žada ne vien muzikos pramogų. Čia veikia dėvėtus originalius drabužius pardavinėjančios parduotuvės, kuriose modistės gali rasti itin originalių papuošalų ir apdarų, nestinga maitinimo taškų, kur galima pasimėgauti skirtingomis virtuvėmis. Veikia stalo žaidimai, laikinų tatuiruočių salonai. Organizatoriai žada kiekvieną dieną stebinti lankytojus ir tenkinti jų įvairius pomėgius. Kad nebūtų šiukšlių, visiems, priduodantiems tarą – staigmena! Už tvarką – nemokamas nugaros masažas.

Festivalis „Karklė 2018 Live Music Beach“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Festivalio „Karklė Live Music Beach 2018“ pirmoji diena (96 nuotr.)
+90
Skaitykite daugiau