Prasidėjo „Comic Con Baltics“: pasaulinės žvaigždės laužė liežuvius bandydamos kalbėti lietuviškai

Atidarytas festivalis „Comic Con Baltics“ / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-15 12:34
Visame pasaulyje populiarus festivalis „Comic Con“ atkeliavo ir į Lietuvą. Antrus metus iš eilės vykstanti „Comic Con Baltics“ fiesta prasidėjo šeštadienį parodų ir kongresų centre „Litexpo“, kur susirinko tūkstančiai populiariosios kultūros fanų.

Ypatingą nuotaiką nuo pat pirmųjų akimirkų sukūrė iš viso pasaulio atvykusios garsenybės, didžiausias visose Baltijos šalyse cosplay konkursas. „Šiandien čia bus tiek talento, kiek Lietuva neregėjo per visą savo istoriją“, - patikino atidarymo šventės vedėjas Justinas Jankevičius.

Išties, „Litexpo“ rūmuose savaitgalį žėri žvaigždės. Šiais metais renginio organizatoriai į Lietuvą atsivežė „Žiedų valdovo“ ir „Indianos Džounso“ žvaigždę Johną Rhysą-Daviesą, „Karibų piratų“ franšizės aktorių Keviną McNally, „Kempiniuko Plačiakelnio“ kūrėją ir „Underworld“ komiksų autorių Kazimierą Prapuolenį-KAZ, „The Awkward Yeti“ autorių Nicką Seluką, „Vampyrų dienoraščių“ aktorių Ricką Costnettą, „Vaikštančių numirėlių“ žvaigždę Rossą Marquandą, „Sostų karų“ aktorių Ianą Beattie, filmų „Haris Poteris“ ir „Narnijos kronikos“ garso režisierius Vanesą Loreną Tate ir Dominique Devoucoux, „Power Rangers“ aktorių Steve‘ą Cardeną.

Atidarytas festivalis „Comic Con Baltics“
 / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotrauka
Atidarytas festivalis „Comic Con Baltics“ / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotrauka

Nenuostabu, kad šilčiausiai sutiktas buvo lietuvių kilmės menininkas KAZ, Vilniuje viešintis jau nuo savaitės vidurio. Kaip jam čia sekasi? „Nuostabiai leidžiu laiką. Miesto ir žmonių energija fantastiška. Myliu ją!“ – patikino KAZ ir pažadėjo įspūdžius iš Lietuvos įtraukti į „Underworld“.

Tuo tarpu I.Beattie iš karto įspėjo neprašyti jo išduoti būsimojo „Sostų karų“ sezono detalių. Juolab, jis ir pats nežino, kaip baigsis šis kultinis šou. „Jei jums atrodo, kad viskas gerai baigsis, vadinasi, stokojote dėmesio“, – įsitikinęs Ianas.

Atidarytas festivalis „Comic Con Baltics“
 / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotrauka
Atidarytas festivalis „Comic Con Baltics“ / Pauliaus Peleckio („ŽMONĖS Foto“) nuotrauka

Aktorius R.Marquandas publiką sutiko lietuviška fraze „Aš myliu Lietuvą“, sukėlusią tikrą euforiją jo fanams mūsų šalyje.

Diskusijos su visais svečiais vyks abi renginio dienas. Renginio metu taip pat vyksta specialios aktorių parašų ir autografų dalijimo sesijos, galima apžiūrėti populiariausių filmų įrenginius ir dekoracijas.

Naujausi straipsniai