Prasideda paraiškų teikimas į „Login“ interneto apdovanojimus

Prasideda paraiškų teikimas į LOGIN interneto apdovanojimus
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-22 09:29
Technologijų ir inovacijų festivalis LOGIN 2019 skelbia LOGIN interneto apdovanojimų startą ir kviečia nominuoti inovatyvius interneto projektus bei labiausiai nusipelniusius interneto kultūros plėtrai mūsų šalyje žmones. Įmonės bei asmenys gali teikti geriausius savo projektus iš viso į 26 kategorijas iki gegužės 24 d. Nugalėtojai, kuriuos lems tik komisijos balsai, paaiškės pirmąją festivalio dieną – birželio 6-ąją „Litexpo“ vyksiančiame iškilmingame apdovanojimų vakare.

„Skaitmenine pažanga reikia didžiuotis ne tyliai ar liekant virtualioje erdvėje, tačiau garsiai tarp visų bendraminčių ir sekančių tech progreso kultūrą mūsų šalyje. Reikšmingų projektų pagerbimas atskleidžia mūsų šalies protų geriausias idėjas ir tikime, kad duoda toną visos rinkos progresui bei skatina pasitempti, – sako LOGIN festivalio direktorė Indrė Petrauskė. ­– Būdami vieninteliais Lietuvoje vykstančiais skaitmeninės kultūros pažangos apdovanojimais, raginame visus rinkos dalyvius parodyti savo geriausius metų darbus, projektus, iniciatyvas ar perversmą sukėlusias idėjas, taip drauge paskatinant visos rinkos nuolatinį tobulėjimą.“

Šiais metais interneto apdovanojimų nominacijų sąraše – 26 kategorijos, kurios sudaro 7 pagrindines: „Tinklalapiai“, „Mobiliosios aplikacijos“, „Vaizdo įrašai“, „Interneto reklama ir marketingas“, „Socialinių medijų erdvė“, „Žaidimų kultūra“ ir „Metų geriausieji“ kategorijas. Pastarojoje bus renkamas „Metų startuolis“, „Metų inovacija“, „Metų podcast’ų kūrėjas“ „Metų tech renginys“, „Metų Women in Tech“ ir „Gyvenimo pasiekimas tech srityje“. Nominuoti galima neribotą skaičių darbų, o tas pats projektas gali būti nominuotas ir varžytis dėl apdovanojimo skirtingose kategorijose.

Pretendentai į geriausiųjų vardą bus vertinami pagal pateiktos idėjos naujumą, netikėtumą ir originalumą, efektyvų pritaikymą ir funkcionalumą, progreso skatinimą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį pateikimą.

Festivalio direktorė I. Petrauskė taip pat pastebi, kad šiemet apdovanojimuose bus ir pokyčių. „Nusprendėme šiais metais nugalėtojus rinkti tik komisijos, kurią sudaro ekspertai iš su technologijomis ar IT susijusių sričių, balsais. Tikime, kad tai apdovanojimams suteiks dar daugiau objektyvumo, kiekvieną projektą vertinant individualiai pagal tokius pačius kriterijus.“

Projektus bei asmenis į visas nominacijas galima teikti iki 2019 m. gegužės 24 d. 23.59 val., vėliau darbų nominuoti nebus galima ir prasidės komisijos, sudarytos iš 14 narių – nuo IT, tinklalapių, reklamos, komunikacijos, kūrybos, socialinės medijos, dizaino ekspertų iki sėkmingiausių startuolių ir verslų įkūrėjų – balsavimas. Komisijos nariai už savo nominuotus projektus, jeigu tokių bus, balsuoti negalės.

Daugiau informacijos apie LOGIN 2019 Lietuvos interneto apdovanojimus – LOGIN interneto svetainėje ČIA.
Temos:
Login Vilnius

Naujausi straipsniai