Prasideda naujasis „Kostiumuotieji“ sezonas: Meghan Markle ir Patricą J. Adamsą pakeis pirmo ryškumo žvaigždės

Meghan Markle seriale „Kostiumuotieji“ / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-18 10:00
Trečiadienio vakarą Amerikoje startuoja aštuntasis serialo „Kostiumuotieji“ (angl. „Suits“) sezonas. Septintasis kultinio amerikiečių serialo sezonas pasibaigė Meghan Markle (Rachel Zane) (36) ir jos ekrano meilės Patricko J. Adamso (Mike'o Rosso) (36) vestuvėmis ir pasitraukimu iš serialo.

Tapusi karališkosios šeimos nare M. Markle toliau aktorinės veiklos tęsti nebegalėjo, o P. J. Adamsas taip pat prisipažino serialą paliekantis dėl asmeninių priežasčių.

USA Network nuotr.
USA Network nuotr.

Tačiau liūdėti neverta, aštuntąjį sezoną prie „Kostiumuotųjų“ prisijungs kitos ryškiausios Holivudo žvaigždės. Tokios kaip serialo „Grey's Anatomy“ (angl. „Greisės anatomija“) aktorė Katherine Heigl.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Ji įkūnys naują „Suits“ personažą Samanthą Wheeler. Epizodas su šiuo personažu septintojo sezono pabaigoje jau spėjo paplisti socialiniuose tinkluose. Jame matyti, kad Samantha Wheeler bus ne iš kelmo spirta teisininkė, kuri dar ir praktikuoja boksą.

Meghan Markle pasitraukimas iš serialo prodiuserių buvo patvirtintas praeitais metais, tačiau, kad Rachel Zane (Meghan Markle įkūnytas personažas) į serialą niekada nesugrįš – nėra tiksliai numatyta.

„Tuo metu, kai mes su nekantrumu laukėme aštuntojo sezono – visa Amerika buvo stipriai nusiminusi dėl Patrico ir Meghan pasitraukimo. Jie abu labai talentingi ir atsidavę savo darbui. Ir mes jiems linkime didžiausios sėkmės“, – sakė vienas serialo prodiuserių.

P. J. Adamsas taip pat viešai atsisveikino su savo personažu. „Mike'as Rossas mane daug ko išmokė apie įsipareigojimus, sunkų darbą ir tikėjimo savimi galią. Aš džiaugiuosi, kad mes abu nuo šiol galėsime gyventi savo atskirus gyvenimus, apie kuriuos anksčiau net negalėjome pasvajoti“.

Tiesa, Meghan ne kartą yra prisipažinusi, kad serialo aktoriai jai per septynerius bendradarbiavimo metus yra tapę šeima. Jie netgi dalyvavo karališkose jos ir princo Harry vestuvėse.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai