Prancūzų dizaineris Jeanas-Paulis Gaultier dirbs Kanų festivalio žiuri

Prancūzų dizaineris Jeanas-Paulis Gaultier / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-26 10:01
2012 metų Kanų kino festivalio vertinimo komisija jau sudaryta ir joje dirbs prancūzų dizaineris Jeanas-Paulis Gaultier, trečiadienį per prancūzų televiziją patvirtino festivalio direktorius.

„Turime tradiciją kviesti žmones, kurie, kaip žinome, yra sinefilai, bet nebūtinai yra kino (srities atstovai)“, – „Canal+“ sakė Thierry Fremaux.

Jis pridūrė, jog šis 60-metis dizaineris, kino entuziastas, kuris jau seniai troško dirbti Kanų devynių vertintojų žiuri, yra tinkamas pasirinkimas dar ir dėl to, kad kūrė kostiumus Pedro Almodovaro filmams.

T.Fremaux taip pat patvirtino, kad vertinimo komisijoje dirbs škotų aktorius Ewanas McGregoras. Iš pradžių festivalio direktorius vadino jį „škotu su kiltu“, padariusiu „didelį įspūdį Kanuose“, ir tik po to paskelbė pavardę.

Žiuri, kuriai vadovaus italų režisierius Nanni Moretti, taip pat dirbs vokiečių aktorė Diane Kruger, prancūzų aktorė Emmanuelle Devos, režisierius iš Haičio Raoulis Peckas ir amerikiečių režisierius Alexanderas Payne'as.

Nepaisant daugelio patvirtinimų, T.Fremaux nesakė, kada oficialiai bus paskelbti visi 65-ojo Kanų festivalio vertinimo komisijos nariai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai