Prancūzų aktoriui Gerardui Depardieu pareikšti kaltinimai dėl išžaginimo

Gerardas Depardieu
Autorius: BNS
Publikuota: 2021-02-23 20:53
Prancūzų aktoriui Gerardui Depardieu (72) pareikšti kaltinimai vienos jaunos aktorės išžaginimu ir seksualiniu užpuolimu, antradienį naujienų agentūrai AFP pranešė su byla susipažinęs šaltinis.

Pirminis tyrimas dėl kaltinimų išžaginimu 72-ejų G.Depardieu buvo nutrauktas 2019 metais dėl įrodymų trūkumo, tačiau pernai jis buvo atnaujintas, o gruodį jam pareikšti baudžiamieji kaltinimai, sakė šaltinis.

Skundą pateikusi trečią dešimtį einanti aktorė kaltina G.Depardieu išžaginimu ir užpuolimu jo namuose Paryžiuje 2018 metų rugpjūčio mėnesį.

G.Depardieu advokatas Herve Temime'as AFP sakė, kad aktorius, kuris šiuo metu yra laisvėje, bet prižiūrimas teismo, „visiškai atmeta kaltinimus“.

Gerard'as Depardieu ir jo rusiškas pasas / „Scanpix“ nuotr.
Gerard'as Depardieu ir jo rusiškas pasas / „Scanpix“ nuotr.

Anot artimo bylai šaltinio, G.Depardieu yra tos aktorės šeimos draugas.

Kai kuriuose pranešimuose teigiama, kad G.Depardieu ir aktorė repetavo vieną spektaklio sceną, tačiau šaltinis teigė, kad tame įvykyje „nebuvo nieko profesionalaus“.

Tuo metu aktorės advokatė Elodie Tuaillon-Hibon AFP sakė besitikinti, kad bylai besivystant bus gerbiamas jos klientės privatus gyvenimas.

G.Depardieu turi Prancūzijos ir Rusijos pilietybes. Pastarąją jis priėmė 2013 metais, protestuodamas prieš mokesčių turtingiesiems didinimą jo tėvynėje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai