Prancūziškos kosmetikos gamintojai žinomoms moterims pristatė pavasariškas naujienas

Kosmetikos pristatymo vakaras / P. Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-21 13:37
Prancūziškos kosmetikos gamintoja „Institut Esthederm Paris“ trečiadienio vakarą į meno galeriją „Vartai“ sukvietė savo ištikimiausius draugus, partnerius ir grožio srities profesionalus pasitikti pavasarį su išskirtinėmis pasaulinėmis „ESTHEDERM“ naujienomis.

Renginio metu bus pristatyta „ESTHEDERM“ naujoji linija „Excellage“, skirta brandžios odos savininkėms. „Excellage“ linijos produktuose mokslininkų sukurtos inovacijos apjungiamos su išpuoselėtomis konsistencijomis ir subtiliu prabangiu aromatu. 

Mokslininkų sukurtoje formulėje esantys išmanieji polisacharidai gerina odos ląstelių komunikaciją, nuo kurios tiesiogiai priklauso odos stangrumas ir tankis. Visuose produktuose yra biomimetinių peptidų, intensyviai atkuriančių odą, itin prabangaus, omega 3, 6 ir 9 nesočiųjų riebalų rūgščių turinčio kamelijų aliejaus bei kompanijos pasididžiavimo patentuoto ląstelinio vandens.

Kosmetikos pristatymo vakaras / P. Peleckio nuotr.
Kosmetikos pristatymo vakaras / P. Peleckio nuotr.

Naujienomis domėjosi ir žinomi šalies veidai: Audronė Bunikienė, Laura Vagonė, Jolanta Svirnelytė, Simona Starkutė, Eglė Jackaitė, Jolanta Sadauskienė, Lilija Larionova ir kitos žinomos moterys.

Renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Temos:

Grožis

Naujausi straipsniai