Prancūziška SOTHYS šventė viešbutyje „Stikliai“

„SOTHYS Paris“ 25 metų Lietuvoje jubiliejus/Š. Dovydaitienė, V. Grinevičienė, A. Radavičienė, S. Repčenkienė, Ž. Vaitkūnė, V. Šeputienė, R. Mažeikienė, V. Graliauskienė/Organizatorių nuotr.
Autorius: Asta Bielinskienė
Publikuota: 2019-09-26 12:34
Rugsėjo 19 dieną Vilniuje, viešbutyje „Stikliai“ buvo pažymėtas SOTHYS Paris profesionalios kosmetikos 25 metų atstovavimo Lietuvoje jubiliejus. Į elegantišką prancūziškų skonių vakarienę susirinko daugiau nei 40 pripažintų Lietuvos kosmetologių, naudojančių inovatyvius SOTHYS odos priežiūros metodus. Kosmetologes pasveikino SOTHYS Paris prezidentas p. Frederic Mas, Baltijos regiono vadovė p. Emilie Palus ir SOTHYS Lietuva komanda.

SOTHYS vertybės

Šiandien SOTHYS partneriais yra tapę daugiau bei 15 000 grožio salonų ir grožio centrų 120-je šalių. Per daugiau nei 70-ies metų gyvavimo istoriją, 1946 m. Paryžiuje įkurtas mažytis grožio salonas išsivystė į tarptautiniu mastu vertinamą, prabangą ir prestižą reprezentuojančią SOTHYS odos priežiūros ir grožio industriją, kuri šiandien diktuoja odos jaunystės išsaugojimo būdus visam pasauliui.

Kartu SOTHYS vis dar ištikima savo šaknims - SOTHYS veiklos filosofijoje gamta yra įkvėpimo šaltinis. Šį požiūrį įkūnija „Les Jardins Sothys“ - nuostabus 4 ha botanikos sodas Dordogne slėnyje Auriac mieste, SOTHYS savininkų Mas‘ų šeimos žemėse. Labiausiai „Les Jardins Sothys“ pasitarnauja naujų augalinių formulių paieškoms, augalų stebėjimui ar net moksliniams tyrimams.

Kliento gerovė yra SOTHYS kompanijos veiklos pagrindas: mokslininkų kuriami odos priežiūros problemų sprendimai vartotojus pasiekia po kelių metų tyrinėjimų, formulių kūrimo ir klinikinių tyrimų, o SOTHYS Lietuva grožio specialistai kruopščiai apmokomi, jų žinios nuolat atnaujinamos SOTHYS centre Paryžiuje.

25 metai Lietuvoje

Ketvirtis amžiaus rinkoje yra iššūkis bet kuriai įmonei, o turint omenyje, kad SOTHYS Paris gyvuoja nuo 1946 metų ir grožio pasaulis nuolat kinta – tokia sukaktis Lietuvoje yra įspūdingas laimėjimas. Įkvepiantis siekis kurti geriausius ir saugiausius odos priežiūros produktus užkrečia – matydami poveikį ir prestižą, turėdami galimybę nuolat tobulėti, Lietuvos kosmetologai SOTHYS priemones ir procedūrų metodus noriai ir ištikimai naudoja tvariems grožio rezultatams pasiekti.

„SOTHYS Paris“ 25 metų Lietuvoje jubiliejus/Organizatorių nuotr.
„SOTHYS Paris“ 25 metų Lietuvoje jubiliejus/Organizatorių nuotr.

Lietuvoje SOTHYS kosmetologai pasiekiami daugelyje regionų: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Druskininkuose, Ukmergėje, Utenoje, Viešvilėje, Alytuje, Marijampolėje, Jonavoje, Kėdainiuose, Šilutėje, Mažeikiuose, Biržuose ir kitur.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai