Prancūzijos prezidentas vėl užsipuolė buvusią partnerę Valerie Trierweiler dėl jos knygos

Francois Hollande'as ir Valerie Trierweiler / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-10 18:01
Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as trečiadienį vėl peikė savo buvusios partnerės išleistą kandžių atsiminimų knygą, pareikšdamas, kad jį ypač įskaudino tvirtinimas, neva jis slapta niekinantis neturtinguosius.

Interviu savaitraščiui „Le Nouvel Observateur“, kurio ištraukos skelbiamos leidinio interneto svetainėje, prezidentas gynė savo įsipareigojimus nepasiturintiesiems, tuo pačiu siekdamas gelbėti rekordines žemumas pasiekusį savo populiarumo reitingą.
„Nenoriu, kad žmonės kalbėtų arba rašytų, kad man nerūpi visuomenės kančios, nes tai yra mane skaudinantis melas“, – sakė jis pirmadienį savaitraščio žurnalistui.

Būtent taip tvirtina buvusi Prancūzijos pirmoji ponia Valerie Trierweiler praėjusią savaitę pasirodžiusioje atsiminimų knygoje, kuri jau spėjo tapti bestseleriu Prancūzijoje.

F.Hollande'as su V.Trierweiler išsiskyrė sausį po devynerių drauge praleistų metų.

Knygoje „Ačiū už šią akimirką“ (Merci pour ce moment), kurioje aprašomas aistringas jos romanas su F.Hollande'u ir vėlesnis jų piktas išsiskyrimas, autorė kelia klausimus dėl F.Hollande'o, kuris, kaip žinia, yra pasakęs, kad jam „nepatinka turtuoliai“, socialistų mandato, tvirtindama, kad privačių pokalbių metu jis neturtinguosius vadindavo „bedančiais“ (sans dents), t. y. neveiksniais ir bejėgiais.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Penktadienį F.Hollande'as pasipiktinęs paneigė šiuos kaltinimus spaudos konferencijoje, kuri vyko po NATO viršūnių susitikimo Velse, ir dar kartą tai pakartojo naujausiame interviu.

„Taip, aš susitinku su žmonėmis, kurie susiduria su didžiausiais sunkumais, kuriuos sudėvėjo gyvenimas. Jie negalėjo rūpinti savo dantimis. Tai didžiausio skurdo ženklas. Aš buvau su tais žmonėmis, padėjau jiems, juos rėmiau“, – sakė jis.

Knygoje V.Trierweiler taip pat atvirai rašo, kad bandė nusižudyti prezidento miegamajame – perdozuoti migdomųjų, kai sausį iškilo aikštėn F.Hollande'o romanas su aktore Julie Gayet.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai