Prancūzijos pirmosios poros vizitas JAV: pirmųjų ponių stilius ir Melanios Trump pastangos dėl ypatingos vakarienės

Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono ir jo žmonos vizito JAV akimirkos / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-24 21:45
Šiuo metu Jungtinėse Amerikos Valstijose su trijų dienų vizitu vieši Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas su žmona Brigitte. Prezidentai susitinka akis į akį pasikalbėti dėl Irano branduolinio susitarimo, transatlantinio prekybos karo.

Vašingtone, prie Baltųjų rūmų, garsiosios pasaulio poros pasodino ąžuoliuką, kurį Emmanuelis Macronas atsiskraidino iš Prancūzijos. Tai simboliška dovana: ąžuoliukas yra iš Belleau Wood Prancūzijoje, kur Pirmojo pasaulinio karo metais žuvo tūkstančiai JAV karių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Paskui politikai su žmonomis sėdo į sraigtasparnį ir keliavo pietų į Maunt Vernone'ą, kurie buvo surengti JAV prezidento George'o Washingtono name-muziejuje.

Antradienio vakarą JAV ir Prancūzijos lyderių laukia ypatinga vakarienė Baltuosiuose rūmuose. Ypatinga ne tik dėl gurmaniškų užmojų, bet dėl to, kad tai pirma valstybinės reikšmės vakarienė, kurios rengimu rūpinasi Melania Trump. Išvakarėse net buvo įleisti žurnalistai, kurie užfiksavo pirmosios ponios pasiruošimo darbus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Koridoriuose buvo pastatyta 1200 vazų su žydinčių vyšnių šakomis. Valgiaraštis sudarytas iš geriausių patiekalų, atspindinčių tiek amerikietišką, tiek prancūzišką virtuvę. Vakaro metu skambės Vašingtono nacionalinės operos muzikantų atliekama muzika.

Vienus domina politinis aspektas, kitus – pirmųjų damų garderobas. Juolab, kad Melania Trump ir Brigitte Macron yra būtent tos garsenybės, kurios domina daugybę žmonių.

Taigi, ponia Melania Trump pasitikdama Prancūzijos pirmąją porą, vilkėjo griežto stiliaus juodą „Dolce & Gabbana“ suknelę ir „Givenchy“ peleriną (kaina – apie 2 700 JAV dolerių), avėjo „Christian Louboutin“ aukštakulnius.

Ir šį kartą Brigitte Macron įvaizdis buvo itin malonus akiai: geltonas „Louis Vuitton“ mados namų paltas ir aukštakulniai sudarė grakštų, šviesų, elegantišką efektą. Vėliau ji rinkosi rausvos spalvos, taip pat „Louis Vuitton“ mados namų kašmyro paltą.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Antradienį oficialiuose renginiuose ponios pasirodė vilkėdamos baltai. Žinoma, kad Melania Trump rinkosi „Michael Kors“ mados namų kostiumą, kurio įspūdį stiprino efektinga balta skrybėlė.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai