Prancūzijos pirmosios ponios Brigitte Macron suknelė sukėlė kritikos audrą

Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono ir jo žmonos Brigitte Trogneux Macron vizitų akimirkos / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-29 16:48
Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono (39) ir jo žmonos Brigitte Trogneux Macron  (64) vizitas į Bulgariją rugpjūčio 25 d. buvo pastebėtas ne tik dėl politinių aspektų, bet ir dėl pirmosios damos įvaizdžio.

Pasibaisėtina – tokiu žodžiu įvardijo ponios Macron suknelę britų leidinys „The Telegraph“, sekdamas atsiliepimus interneto platybėse.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pas Bulgarijos prezidentą Rumeną Radevą ponia Brigitte Trogneux žengė vilkėdama mados namų „Louis Vuitton“ suknelę. Žavingoji prancūzė dažniausiai renkasi būtent šių mados namų kūrinius ir visuomet sulaukia pritarimo bei susižavėjimo bangos.

Tačiau šį kartą suknelės elegancija neišgelbėjo jos ilgio – daugeliui pasirodė, kad įžūlokas mini yra lengvabūdiškas pasirinkimas ir netinkantis pirmosios ponios statusui.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Kiek anksčiau Brigitte Trogneux su vyru oficialiu vizitu viešėjo Austrijoje, kur taip pat vilkėjo trumpą suknelę – „Louis Vuitton“ ryškiai raudoną, su išryškintu užtrauktuku. Nužiūrėjusieji ponią Macron tąkart taip pat pasidalijo į dvi priešingas stovyklas dėl suknelės ilgio.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai