Prancūzijos komandoro titulą pelnęs Bruce'as Willisas nepritaria turtuolių apmokestinimui

Bruce'as Willisas ir Aurelie Filippetti / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-12 11:35
Prancūzija suteikė Holivudo aktoriui Bruce'ui Willisui menų komandoro titulą už nuopelnus kinui, tačiau garsenybė pareiškė nepritariantis šioje šalyje planuojamam įvesti drakoniškam turtingųjų apmokestinimui.
„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

57 metų aktorius, sukūręs pagrindinį vaidmenį šiemet išleistame filme „Kietas riešutėlis. Gera diena mirti“, pirmadienį per apdovanojimo ceremoniją Paryžiuje sakė, kad jaučiasi pagerbtas, kad jo darbas sulaukė pripažinimo.

Šiame renginyje B.Willisas dalyvavo kartu su savo žmona Emma Heming.

B.Willisas gimė Europoje ir teigia, kad Prancūzijoje jaučiasi kaip namie, tačiau sakė nepritariantis šios šalies prezidento Francois Hollande'o planui apmokestinti turtingiausių piliečių pajamas 75 proc. tarifu. Žvaigždė išreiškė viltį, jog turėtų galimybę dėl to skųstis, jeigu gyventų Prancūzijoje.

Duodamas interviu, B.Willisas taip pat sakė manantis, kad ateityje bus sukurta daugiau filmų iš serijos „Kietas riešutėlis“. „Gera diena mirti“ yra penktoji šios kino sagos dalis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai