Prancūzijoje suimtas grupės „The Libertines“ lyderis Pete‘as Doherty

Kate Moss ir Pete'as Doherty/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-08 17:43
Daug kartų reabilitacijos klinikoje dėl priklausomybės narkotikams gydęsis Pete‘as Doherty suimtas Paryžiuje. Žvaigždė kaltinamas pirkęs narkotines medžiagas iš prekeivio Prancūzijoje. Ketvirtadienio naktį jis uždarytas į areštinę.

40-metis vyras Prancūzijoje pareigūnų sulaikytas su dviem gramais kokaino. Šiuo metu grupėje „Babyshambles“ dainuojantis ir grojantis Pete‘as išgarsėjo drauge su „indie“ grupe „The Libertines“.

Per visą karjerą šalia muzikanto driekėsi sunkus priklausomybių šleifas. P. Doherty ne kartą buvo atsidūręs reabilitacijos klinikose. Paskutinį kartą jis gydėsi Tailande.

Pete‘as šiais metais duodamas interviu leidiniui „The Guardian“ sakė, kad nuo to laiko, kai sugrįžo kurti ir gyventi į Jungtinę Karalystę, ilgai nebuvo „švarus“.

Pete‘ą kankino ir, kaip pats sako, iki šiol kankina priklausomybė nuo kokaino, heroino ir ketamino.

Prancūzijoje garsenybę sulaikiusi policija sako, kad šis buvo apsavaigęs nuo alkoholio, o jo kraujyje rasta narkotinių medžiagų.

Dar 2011 metais Doherty atsidūrė kalėjime už disponavimą įstatymo draudžiamomis medžiagomis ir jų vartojimą viešojoje erdvėje. Tiesa, vietoje 6 mėn. tada už grotų Doherty praleido 2 mėn, ir netrukus išvyko gydytis savo priklausomybės į Tailandą. 

Naujausi straipsniai