Prancūzijai lažybininkai pranašauja aukštą vietą „Eurovizijoje“: taps pagrindine lietuvių konkurente?

Barbara Pravi
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-01 10:40
Šį savaitgalį paaiškėjo, kas atstovaus Prancūzijai „Eurovizijoje“. Nacionalinę atranką laimėjo atlikėja Barbara Pravi (27). Moteris konkurse varžysis su daina „Voila“. Vos paskelbus naujieną apie šį kūrinį, atlikėja buvo palankiai įvertinta „Eurovizijos“ gerbėjų visame pasaulyje.

Prancūzijos nacionalinė atranka į „Euroviziją“ šiais metais buvo pavadinta „Prancūzų „Eurovizija“: sprendžiate jūs“ ir transliuota gyvai iš Paryžiaus. Barbarą Pravi žiuri ir žiūrovai išrinko atstovauti šaliai iš dvylikos dalyvių, kurie varžėsi šiais metais.

„Eurovizija“ – nesvetima

Barbarai Pravi dainų konkursas jokia naujiena. Serbų ir iraniečių kraujo turinti dainų kūrėja jau anksčiau bendradarbiavo su atlikėjais rašydama „Vaikų Eurovizijos“ dainas. Ji prisidėjo prie vienos iš dalyvių Carlos kūrinio „Bim Bam Toi“ ir šių metų nugalėtojos Valentinos dainos „J’imagine“. Su pastaruoju Valentina konkurse laimėjo lapkritį.

Barbara taip pat kuria tokiems prancūzų atlikėjams kaip Yannickas Noah ir Chimène Badi.

Daina, su kuria dalyvaus šių metų „Eurovizijoje“, yra tarsi prisistatymas. B.Pravi save vadina atlikėja, ilgą laiką buvusia kitų šešėlyje. Dabar atėjo metas atskleisti savo emocijas pasirodyti pasauliui. Barbarą įkvepia tokie dainininkai kaip Jacques Brel ir Piaf.

Vos oficialiai paskelbus apie šių metų dalyvę, Prancūzijai lažybininkai ėmė pranašauti aukštą vietą. Lentelės viršuje ji atsidūrė šalia Lietuvos. 

Primename, jog Lietuva savo eurovizinę dainą išrinks vasario 6 dieną. Kas atstovaus šaliai konkurse, vyksiančiame gegužės 18-22 dienomis Roterdame (Nyderlanduose), paaiškės nacionalinės atrankos finalo metu. Šiais metais, atsižvelgiant į dinamišką pandemijos situaciją, yra numatyti net keli „Eurovizijos“ scenarijai.

 

Naujausi straipsniai