Pramogų pasaulio žvaigždės domėjosi „Guess“ sezono naujienomis

Pramogų pasaulio žvaigždės domėjosi „Guess“ sezono naujienomis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą įvyko oficialus atsinaujinusios „Guess“ parduotuvės atidarymas. Kviestiniai vakaro svečiai išvydo rudeniui ir žiemai skirtą naujausią drabužių kolekciją. Ją pristatė pramogų pasaulio atstovai ir profesionalūs modeliai.

Šventiniame vakare madas demonstravo atlikėja Monika Šedžiuvienė, stilistė Viktorija Šaulytė, dainininkė Paula Valentaitė, profesionalūs modeliai Justina Ieva Steponavičiūtė ir Gediminas Kundrotas, grupės „120“ narys Dovydas Laukys.

Renginyje apsilankiusi buvusi televizijos laidų vedėja Neringa Norbutaitė-Mažeikienė portalui Žmonės.lt pasakoja, kad ji neįsivaizduoja savo grožio rutinos be kasdieninio rytinio sporto, geros muzikos klausymo ir vandens gėrimo. Tai, pasak moters, padeda jai išlaikyti ne tik gerą savijautą, bet ir puikią išvaizdą.

Pramogų pasaulio žvaigždės domėjosi „Guess“ sezono naujienomis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Vakarą vedė tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė. Renginyje vyko speciali loterija, kurios metu svečiai galėjo laimėti vertingų prizų. Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ įsikūrusi „Guess“ parduotuvė – didžiausia Baltijos šalyse. Joje – moteriškos ir vyriškos drabužių kolekcijos, avalynė ir aksesuarai.

Parduotuvės atidarymas alsavo amerikietiška dvasia. Susirinkę svečiai vaišinosi spragėsiais, troškulį numalšino kolos gėrimu, skanavo įvairius gardėsius. Ši tema pasirinkta ne veltui. Iš Amerikos atkeliavęs prekės ženklas “Guess” rudenį pristatė limituoto leidimo kapsulinę „American Dream“ drabužių kolekciją. Ji žavi savo spalvomis, amerikietiška dvasia ir ryškiaspalviais spaudiniais. Šią kolekciją inspiravo 90-ųjų metų dvasia.

Pramogų pasaulio žvaigždės domėjosi „Guess“ sezono naujienomis / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„American Dream“ drabužiai skirti aktyviam, gyvenimą mylinčiam žmogui. Jie – puikus pasirinkimas laisvalaikiui, yra labai patogūs, nevaržo judesių. Kolekcijoje nepamirštas ir pagrindinis „Guess“ akcentas – subtilus seksualumas. „American Dream“ kapsulinėje kolekcijoje juntami šviesių spalvų tonai, pašėlusi dvasia, aukso potėpiai, išskirtiniai spaudiniai.

Modelių stiliumi pasirūpino stilistė Kamilė Bukauskaitė. Renginyje buvo pristatyta dvylika skirtingų įvaizdžių. Vieni jų buvo skirti kasdienai ir laisvalaikiui, kiti – iškilmingesnei progai, vakarėliui ar gimtadieniui. Lateksas, leopardo raštai, raudona spalva, įvairūs užrašai, ryškūs logotipai, kailinės detalės – šį sezoną „Guess“ siūlo būti pastebėtam ir rinktis drąsius drabužius.

„Leopardo raštas yra neatsiejama rudens kolekcijų dalis, o šį sezoną ši tendencija itin įvairiapusiška. Ji puikiai pabrėžia odos, latekso ar džinso įžūlumą, tačiau atranda vietos ir ramiuose, švelniuose gamtos spalvų deriniuose. Vyrams siūlau rinktis chaki – rusvai žalsvą – spalvą. Su ja atrodysime itin stilingai“, – pasakojo stilistė.

Pramogų pasaulio žvaigždės domėjosi „Guess“ sezono naujienomis (39 nuotr.)
+33
Skaitykite daugiau