Pramogų pasaulio diva Kim Kardashian išmano savo darbą – apie save primena atviromis fotosesijomis

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-26 21:47
Ką tik 38-ąjį gimtadienį atšventusi Kim Kardashian patvirtino esanti puikios formos. Dvi labai atviros fotosesijos ir ne mažiau atviras interviu rašytojui Bretui Eastonui Ellisui – puikus būdas priminti apie save.

Viena sesija ir interviu buvo skirti erotinio leidinio „Richardson“ dvidešimtmečiui: Kim pozavo specialiam numeriui „Issue A9“, kainuojančiam 35 JAV dolerius. Fotografo Steveno Kleino, garsaus ir skandalingo rašytojo (kultinis romanas „Amerikos psichopatas“ – jo kūdikis) ir ne mažiau garsaus ir skandalingo modelio bendras darbas – efektingas ir šokiruojantis. Ir parodo netikėtą Kim.

Kas dėl nuogybių – viršelyje ji pozuoja prisidengusi tik užrašu A9 ir baltomis kelnaitėmis. Kadrą įkvėpė japonų animacinis psichologinis trileris „Perfect Blue“ („Tobulas liūdesys“), skirtas tik suaugusiesiems. Kai kuriose nuotraukose Kim visiškai nuoga ir nors leidinys pardavinėjamas tik „Richardson“ svetainėje bei specialiose prekybos vietose, nuotraukos greitai pasirodė internete. Ir netrūksta balsų, esą Kim piktnaudžiauja atvirumu, juk nuotraukas pamatys jos vyras ir sūnus. Ir apskritai, kam be perstojo rodyti nuogą kūną ir stengtis šitaip pritraukti dėmesį.

Išties visas Kim tikslas ir yra jį pritraukti. Ji ne tam dietomis ir triūsu sporto salėje (kai kas teigia, jog ir ne be grožio chirurgų įsikišimo) nusilipdė kūną – meno kūrinį, kad kukliai slėptų. O ir Kardashianų klano verslo strategija remiasi visišku šeimos atvirumu ir publikos smalsumu. Kim sutuoktinio Kanye Westo (41) tobulai nufotografuotu nuogu žmonos kūnu neišgąsdinsi (nors jis ir yra išsakęs neigiamą požiūrį dėl Kim apsinuoginimo), o kol jųdviejų sūnus Saintas (2) pradės domėtis žurnalu „Richardson“, daug vandens nutekės (tiesą sakant, keista, jog kritikams kažkodėl neparūpo dukterų North (5) ir Chicago, kuriai dar nėra nė metų, moralė).

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

Kliuvo ir kitai fotosesijai – Kim kosmetikos prekės ženklo „KKW Beauty“ reklamai, nors jos autorius – garsus fotografas Davidas LaChapelle’as, pripažintas fotomenininkas. Tiesa, čia greičiau galėjo įsižeisti ne tie, ką sukrečia nuogybės, o fanatiškos davatkos – keli kadrai įkvėpti religinių motyvų.

Kim pernelyg gerai užgrūdinta vienuolikos metų pramogų pasaulyje, kad pikti komentarai išmuštų iš vėžių. Netgi moters kelias į viršūnes prasidėjo skandalingai – 2007-aisiais, kai į internetą buvo nutekintas namų sekso filmas, kuriame ji įamžinta su tuometiniu draugužiu Ray J; tais pačiais metais Kim prisidėjo ir prie realybės šou „Kardashianų šeima“.

Galų gale, pačios Kim žodžiais, kai jau patenki į istoriją, apie kurią kalba ir rašo visi, pasišneki su tėvais, seneliais ir kitais apie savo gėdą, ateina akimirka, kai supranti – ką gi, dabar tegu darbo imasi advokatai, o tu turi gyventi toliau.

Kim Kardashian
Kim Kardashian

„Kiekvienas susidoroja skirtingai. Man atrodo, aš tiesiog stengiuosi padaryti viską, kad įveikčiau užgriūvančias bėdas, nors ir kas tai būtų – paviešintas sekso filmukas, apiplėšimas ar net tėčio mirtis, o juk jis buvo svarbiausias žmogus mano gyvenime. Niekada nemąstau kaip auka – ir nemąsčiau. Visada buvau nugalėtoja – aš galiu įveikti daug ką ir tai niekaip manęs nepaveiks“, – dėsto ji interviu.

Kim įsitikinusi, kad trijų vaikų mama gali būti ir sekso deivė. Nešiodama pirmuosius vaikus (dukrelę Chicago pagimdė pakaitinė motina) ji buvo priaugusi per trisdešimt kilogramų, jautėsi nesava ir nepatraukli. Internetas iš jos tyčiojosi ir lygino su banginiu. O praėjus aštuoniems mėnesiams ji jau buvo tobulesnės formos nei bet kada. „Pasakiau sau – aš tai padariau! Jaučiausi puikiai. O pasiūlymai pozuoti nuogai tik suteikė daugiau pasitikėjimo savimi“, – sako Kim.

North West ir Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
North West ir Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.

Beje, jei tikėtume, ką sako Kardashian, namuose moteris visai kitokia, nei sufleruoja jos laukinis ir seksualus viešas įvaizdis. Ji kur kas konservatyvesnė ir nepatogiai jaučiasi net kalbėdama apie seksą. Didelė garbėtroška leidžia nusimesti drabužius studijoje pusšimčio žmonių akivaizdoje... O miegamajame akis į akį su vyru ji – drovi ir nepasitikinti savimi. Ir kaip tik motinystė padėjo geriau suvokti savo seksualumą ir drąsiau jį rodyti.

Atrodo, kad per ketverius metus kartu Westui žmonos pokyčiai nepabodo (manoma, kad jis pats nemenkai juos ir skatina, juolab Kim neretai dėvi jo prekės ženklo „Yeezy“ apdarus). O praėjusio gimtadienio proga Kanye parengė nepaprastą dovaną – papuošė jų namų Kalifornijoje pirmą aukštą didžiulėmis floristikos kompozicijomis ir pažadino mylimąją serenada, kurią pats atliko baltutėliu fortepijonu. Regis, meilės prisipažinimas tviteryje ir komplimentai Kim grožiui irgi buvo programos dalis. 

Naujausi straipsniai