Pramogų pasaulio atstovai Vilniuje entuziastingai palaikė Lietuvos krepšininkus

Ineta Stasiulytė ir Deividas Meškauskas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-09-22 22:28
Sekmadienio vakarą visa Lietuva susirinko prie televizorių ekranų stebėti Lietuvos krepšinio rinktinės pasirodymo Liublianoje vykusiame Europos krepšinio čempionato finale. Lietuviai dėl aukso medalių susikovė su prancūzais, o šį mačą Vilniuje stebėjo ir mūsų krepšininkus entuziastingai palaikė būrys pramogų pasaulio atstovų.

Vilniuje „Šarūno“ viešbutyje įsikūrusiame sporto bare „Stars and legends“ susirinko būrys gerai žinomų veidų. Palaikyti vyrų rinktinės lemtingoje kovoje lietingą vakarą atskubėjo Ineta Stasiulytė su Deividu Meškausku, Ineta Puzaraitė, Matas Niparavičius, Vaidas Baumila, Simonas Kučas ir didžiulis būrys sirgalių.

Visus ateinančius prie įėjimo pasitiko legendinio krepšininko Šarūno Marčiulionio žmona, baro direktorė Laura Marčiulionis.

„Žinoma, kad ne tik tikiu, bet ir žinau, kad šiandien mums bus auksas. Esame vos per žingsnį nuo to dabar. Ką padarysiu, jei laimėsime? Pati pradėsiu žaisti krepšinį“, – paklausta prieš rungtynes juokėsi L.Marčiulionis.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Po didžiosios pertraukos kalbinta I.Puzaraitė, kai prancūzai prieš lietuvius pirmavo 50:34, nenukabino nosies dėl rezultato. „Nors ir rezultatas ne pats geriausias, bet aš vis dar tikiu Linu Kleiza. Mes turim nugalėti!“, – portalui Žmonės.lt teigė atlikėja.

Paklausta, ar yra didelė krepšinio gerbėja, Ineta pasakojo: „Kaip moteris - tikrai labai didelė. Man visi žaidėjai labai svarbūs, nes kiekvienas su savo indėliu labai prisideda. Man jau skauda delnus nuo plojimo, jau beveik užkimau. Žiauriai sergu už Lietuva.“

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Per ilgąją pertrauką sporto baro lankytojai buvo kviečiami ant scenos pademonstruoti savo balso galimybių. Krepšininkas M.Niparavičius kartu su baro darbuotoju kvietė kelis sirgalius ir matavo jų  garso stiprumą.

Žaidimo metu atmosfera buvo itin įkaitusi. Sirgaliai ypač emocionaliai žiūrėjo rungtynes ir kiekvieną kartą lietuviams nepataikius į krepšį nuvilnydavo atodūsiai ir keiksmai.

Nors nuotaikos ir buvo slogios, nuskambėjus finalinei sirenai, daugelis skandavo: „Lietuva! Lietuva!“. Po įtemptų finalo rungtynių ir pralaimėjimo rezultatu 66:80, susirinkusieji pasidalijo į kelias stovyklas: vieni palaikė krepšininkus ir juos gyrė už gerą pasirodymą čempionate, kiti – keiksnojosi ir negalėjo patikėti tokia rungtynių pabaiga, o treti tvirtino, kad sidabras – irgi labai gerai.

„Ką čia ir padarysi. Prancūzai šiandien buvo geresnė komanda. Aišku, gaila, kad nelaimėjome aukso, kitą kartą gal pasiseks. Šaunuoliai tie vyrai“, – palikdamas barą portalui Žmonės.lt sakė spalvinga apranga pasipuošęs vilnietis Ignas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Šašlykai

Reklama