Pramogų pasaulio atstovai kartu su globos namų vaikais dažė ir į medžius kėlė inkilus

Renginio akimirka / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-04-24 14:17
Trečiadienį į Anupriškėse įsikūrusį pramogų parką „Tony Resort“ BTV televizija sukvietė gausų būrį pramogų pasaulio atstovų, kurie kartu su vaikų globos namų „SOS vaikų kaimas“ vaikais puošė ir vėliau į medžius kėlė inkilus.

Šis renginys skirtas paremti Raudonos nosies dienos akciją. „Pradėsime nuo inkilų dažymo, kad paukščiukai pavasarį turėtų kur gyventi. Ar mokate gražiai dažyti? Man reikės jūsų pagalbos, nes reikia, kad mane pamokytumėte“, – į susirinkusius vaikus kreipėsi aktorius Marius Jampolskis.

Agnė Jagelavičiūtė vadovavo inkilų spalvinimui ir dekoravimui. Ji vaikus kvietė pasitelkti savo vaizduotę ir marginti pačiomis pavasariškiausiomis spalvomis.

„Niekada nelieku abejinga tiems žmonėms, kuriems reikia pagalbos,  todėl su mielu noru prisidėjau prie Raudonos nosies dienos akcijos. Dažnai sušelpiu tuos, kurie prašo išmaldos gatvėse, duodu jiems litą ar du. Niekada neteko pačiai būti savanore, bet kažkada vis mąsčiau apie savanoriavimą užsienyje, tačiau tai ir liko tik svajonė. Visada surenku savo senus drabužius ir juos atiduodu užimtumo centrui, kuriame glaudžiasi moterys, kurios vėliau gali pasipuošti mano apdarais“, – Žmonės.lt pasakojo A.Jagelavičiūtė.

Į renginį pavėlavusi atvyko Vilija Pilibaitytė-Mia, moteris vaikams atvežė pilną maišą žaislų, juos išdalino susirinkusiems vaikams. Kol inkilai džiūvo, vaikai buvo pakviesti nusikelti į magijos pasaulį. Savo triukus mažyliams rodė iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizardas.

Gerą nuotaiką vaikams dovanojo BTV eterio žvaigždės bei atlikėjai, dalyvausiantys „Raudonos nosies dienos“ paramos koncerte, kuris įvyks gegužės 2-ąją dieną. Tarp susirinkusių buvo galima išvysti Irūną ir Inetą Puzaraites, Agnę Zacharevičienę, Agnę Jagelavičiūtę, Astą Baukutę, Astą Stašaitytę-Masalskienę, Kristiną Kaikarienę ir kitus.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai