Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Pakartok!“ scenoje – stulbinanti Agnės Jagelavičiūtės parodija

Ineta Stasiulytė įkūnijo Agnę Jagleavičiūtę
TV3 nuotr. / Ineta Stasiulytė įkūnijo Agnę Jagleavičiūtę
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Antrojoje „Pakartok!“ laidoje kvatosis ir tie, kurių niekada nežavėjo parodijos žanras. Projekto scenoje pasirodys keturi aktoriai, kurių pasirodymus vertins aktoriai Robertas Aleksaitis ir Kristina Kazlauskaitė, humoristas Mantas Katleris. Komisija negailės tiek aštrių kritikos strėlių, tiek pagyrų.

Aušrai Štukytei „Pakartok!“ scenoje teks įsikūnyti į skandalingąją dainininkę Dainą Bilevičiūtę. Vitalijus Cololo suvaidins Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką, Mariui Jampolskiui burtai lems sukurti aktoriaus Kosto Smorigino personažą.

Aktorė Ineta Stasiulytė scenoje sukurs stilistės Agnės Jagelavičiūtės parodiją. Pamačiusi, kad jai reikės vaidinti vienos žinomiausių šalies moterų, I. Stasiulytė neslėpė džiaugsmo.

„Domino“ teatro nuotr./Ineta Stasiulytė
„Domino“ teatro nuotr./Ineta Stasiulytė

„Vien dėl Agnės verta dalyvauti antrą kartą“, – laidoje kalbės praėjusio sezono „Pakartok!“ nugalėtoja.

Išvydę, kaip aktorei sekėsi parodijuoti garsią moterį, žiūrovai dar kartą įsitikins, jog I.Stasiulytė parodijos žanre yra sunkiai pralenkiama.

„Man patinka, jog ji yra konkreti, nebijo būti savimi, griežtai ir aiškiai dėlioja savo mintis. Nieko nebando pagražinti, ir tas man labai artima“, – apie A. Jagelavičiūtę kalbės I.Stasiulytė.

Įsijausti į A.Jagelavičiūtę „Pakartok!“ dalyvei padėjo daugybė peržiūrėtų interviu.

„Agnė – be galo elegantiška moteris ir labai graži“, – komplimentų negailės aktorė.

I.Stasiulytė, stengdamasi atkartoti tam tikrą žmogų, itin gilinasi ne tik į vidinį to žmogaus pasaulį. Pasak „Pakartok!“ žvaigždės, norint pažinti Agnę, reikia įsigilinti į jos fiziologiją.

Agnė Jagelavičiūtė
Agnė Jagelavičiūtė

„Kalbant ir dėliojant mintis reikia turėti galvoje nosį - tai Agnės skiriamasis bruožas. Visa tą reikia suvaldyti vienu metu“, – sakė aktorė.

Tik išvydęs A.Jagelavičiūtės parodiją, M.Katleris iš juoko krito ant stalo.

„Vėl teks girti. Minuso jokio neįžiūrėjau. Buvo nerealu, tas visas kalbėjimas, visi priežodžiai, kurie būdingi tik Agnei. Pagauta visa maniera – jos paklausi apie gyvenimą, o ji baigia apie stilių“, – pagyrų negailės M. Katleris.

„Viskas iki kaulų smegenų, iki plaukų galiukų... Pagautas jos mąstymas, balso tembras, judesiai... Aš neturiu žodžių. Čia jau ne „Pakartok!“, atrodo, kad gyvenate jos gyvenimą“, – liaupsėmis A.Jagelavičiūtės parodiją apipils K. Kazlauskaitė.

Parodijų šou „Pakartok!“ pirmadienio vakarą per TV3.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt