Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„R Kubu“ koncerte apsilankys ir vaikai iš sunkiai gyvenančių šeimų

„R Kubu“
„R Kubu“
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Besiruošdami balandžio 29 dieną vyksiančiai roko fiestai „Siemens“ arenoje, „ba.“, „Colours of Bubbles“ ir „Freaks on Floor“ grupių nariai atranda laiko ir geriems darbams. Bendradarbiaudami su projekto „Ne apie mane“ iniciatore Ieva Krivickaite, muzikantai į „R Kubu“ koncertą pakvies vaikus iš sunkiai gyvenančių šeimų.

Dešimt Plungės rajone gyvenančių paauglių balandžio pabaigoje bus nudžiuginti poros dienų viešnage Vilniuje, kur be kitų suplanuotų pramogų, jie galės smagiai praleisti laiką „R Kubu“ koncerte. Vaikai ne tik linksminsis pagal mėgstamų grupių muziką, tačiau taip pat turės galimybę pasivaikščioti po „Siemens“ arenos užkulisius, susipažinti, pabendrauti ir nusifotografuoti su atlikėjais.

Ne vienerius metus sergančiais, skurstančiais, maisto ir meilės stokojančiais vaikais besirūpinanti Ieva Krivickaitė įsitikinusi, jog sunkiai gyvenančių šeimų vaikams labai svarbu parodyti didelį ir šviesų pasaulį, kuris tikrai nesibaigia ties jų kaimo riba.

„Idėja nuvežti vaikus į didesnius miestus, nuvesti į teatrą ar koncertą atsirado kalbant su pačiais vaikais ir juos prižiūrinčiais socialiniais darbuotojais. Mes norime paskatinti vaikus siekti tikslų, svajoti ir niekada nepasiduoti“, – pasakoja Ieva.

Ryčio Šeškaičio nuotr./Ieva Krivickaitė
Ryčio Šeškaičio nuotr./Ieva Krivickaitė

Tokia veikla ji, kartu su kolegomis, užsiima ne vienerius metus, o šios Žemaitijoje gyvenančios šeimos Ievai yra gerai pažįstamos. Jiems projekto iniciatoriai periodiškai nuveža maisto ar rūbų, padeda tėvams išleisti vaikus į mokyklas, pildo jų kalėdinius troškimus.

„Pavasarį į Vilnių važiavo septyniolika mažamečių vaikų, kurie pamatė žaislų muziejų, žaidimų kambarius, valgė skanų maistą, tačiau ten gyvenantys paaugliai liko tarsi nuskriausti ir niekur neišvažiavę, – kalba Ieva. – Nedrąsiai pagalvojau, kad būtų nuostabu tuos, kurie stengiasi gerai mokytis ar lanko įvairius būrelius po pamokų, paskatinti – padovanoti koncertą ir smagų laiką Vilniuje, leisti pabėgti nuo visų namuose esančių rūpesčių.“

Anot Ievos, gyvenant kaime, šalia mažo miestelio, vien išvažiavimas į Vilnių vaikams jau didelė pramoga, tad ji labai džiaugiasi, kad vis daugiau žmonių nori dalintis ir padėti vieni kitiems.

Prie iniciatyvos prisidedantys grupių „ba.“, „Colours of Bubbles“ ir „Freaks on Floor“ nariai teigia, kad muzika yra tai, kas padeda jiems patiems eiti pirmyn, todėl džiaugiasi galėdami prisijungti prie šios gražios idėjos ir savo kūriniais praskaidrinti kitų kasdienybę.

„Jei tik galim, visada stengiamės dalyvauti socialiniuose projektuose ir kalbėti apie skaudžias problemas. Dalinamės savo muzika ne tik tam, kad būtume išgirsti, bet ir tam, kad kiti jose surastų istorijas, suteikiančias stiprybę ar džiaugsmą“, – sutartinai tvirtina jie.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt