Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Lilas ir Innomine“ pristatė naują kūrinį bei paskelbė albumo išleidimo datą

Lilas ir Innomine
Organizatorių nuotr. / Lilas ir Innomine
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Likus dešimčiai dienų iki pirmojo „Lilas ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncerto Kauno „Žalgirio“ arenoje, hiphopo duetas pristatė trečiąjį albumo singlą „Kai tu žengi gūžiasi Vilnius“. Kartu su šiuo kūriniu buvo paskelbta ir albumo išleidimo data - lapkričio 24d. Naujausią grupės darbą įsigyti bus galima koncertuose, o nuo gruodžio 18 d. – užsisakant internetu.

„Albumas „Leisk man šlykštėtis“ yra visapusiškai sudėtingesnis už kitus mūsų albumus, viskuo - nuo tematikų iki muzikinio išpildymo. Didžioji albumo dalis yra toli nuo radijo formato, skambesyje nemažai nešvarumo, nepatogių sprendimų, atsižvelgdami į tai albumą nusprendėme leisti bei platinti patys, tad prekybos centruose ar degalinėse jo nebus. Norintys jį įsigyti, galės tai padaryti tik mūsų koncertuose arba užsisakydami internetu“, - sakė Rolandas Venckys-Innomine.

Singlą „Kai tu žengi gūžiasi Vilnius“, kaip ir kitus albumo „Leisk man šlykštėtis“ kūrinius duetas pristato kartu su vizualizacija, jos autorius Dominykas Bliznikas (TWODICKS).

„Šį formatą pasirinkome dėl mūsų mėgstamo minimalizmo, albumo idėjos tęstinumo bei plačių galimybių vaizdu papildyti patį kūrinį“, - pasakojo Konstantinas Kiveris-Lilas.

Singlą „Kai tu žengia gūžiasi Vilnius“ galite pamatyti čia:

VIDEO: Lilas ir Innomine - Kai tu žengi gūžiasi Vilnius

„Nesinori išrengti dainos ir atskleisti visų detalių - mes ją matome kaip savotišką mįslę ir interpretacijas norėtume palikti klausytojui. Galiu užbėgti įvykiams už akių ir pasakyti tiek, kad daina nėra apie vyro ir moters santykius“, - paprašytas papasakoti singlo atsiradimo istoriją sakė Lilas.

Pirmasis „Lilas ir Innomine“ turo „Leisk man šlykštėtis“ koncertas įvyks lapkričio 24 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, gruodžio 8 d. hiphopo duetas koncertuos Vilniaus „Siemens“ arenoje, o gruodžio 15 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt