Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Įvertinkite: paslaptingoji Maya pristato naują dainą ir jos klipą

Maya
Asmenininio albumo nuotr. / Maya
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Nuo debiuto Lietuvos popscenoje 2013-aisiais iki praėjusių metų pabaigos buvo slepiama, kas yra atlikėja Maya. Atspirties tašku dainininkei tapo pilnametystė. Ji prisistatė savo gerbėjams tikruoju vardu. Prisistatymas daugeliui buvo toks pat netikėtas, kaip ir kiekvienas naujas jos kūrinys. Maya jau yra pristačiusi 7 dainas, kurios „Youtube“ sulaukė itin didelio susidomėjimo. Šįkart atlikėja dalijasi ne tik nauja daina „Nelyja“, bet ir specialiai jai sukurtu vaizdo klipu.

Pasiteiravus, kodėl klipe Maya ir vėl slepia veidą, dainininkė paaiškino, jog tokį efektą išgauti stengtasi ne be priežasties.

„Norėjome perteikti vaizdą, jog žiūrinčiam susidarytų įspūdis, kad jo pusėje, už stiklo, lyja, o mano pusėje – ne“, – kalbėjo atlikėja.

Maya paaiškino, kad veido slėpimas yra tik jai būdingas bruožas, apie kurį ji kas kartą nori priminti savo gerbėjams.

„Bandau išlaikyti savitumą. Slėptis dar ilgiau man tikrai nebereikia, neturiu tikslo prisidengti. Tiesiog noriu išsaugoti tai, ką kūrėme ne vienerius metus. Daugelis mane pagal šį bruožą atpažįsta“, – pasakojo ji.

Atlikėja atskleidė itin jautriai priimanti pasaulyje vykstančius siaubingus dalykus ir siekia, kad daugelis į juos atkreiptų dėmesį.

„Tikrai esu labai jautri neteisingiems dalykams, tokiems, kaip didelės mažų vaikų ligos. Dainos žodžiai man siejasi su Sizifo mitu, beprasmiškumu, tuštybe, su visu tuo, kas negero vyksta pasaulyje. Visa tai dainoje yra perteikiama meniniu pavidalu“, – kalbėjo Maya.

Naujasis jos klipas nufilmuotas per vieną dieną, tačiau, anot dainininkės, montažas užtruko ilgai.

„Visa tai, kas buvo nufilmuota, buvo montuojama apie mėnesį laiko“, – detalių iš užkulisių apie klipo atsiradimą atskleidė ji.

„Nelyja“ dainos žodžius sukūrė Karolina Kriukelytė-Slavinskienė, muziką – prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis.

„Sukūręs tokią jausmingą melodiją ilgai ieškojau, kas galėtų parašyti jai tinkamus žodžius. Reikėjo ypatingai gražaus teksto, todėl teko pasukti galvą, kam tai galėtų pavykti. Džiaugiuosi, kad Karolinai tai pasisekė puikiai“, – kalbėjo Vudis ir pridūrė, kad kūrinio klipas skirtas emocijų sustiprinimui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Vudis Muzika
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt