Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Mažasis Heraklis“ užaugo: sunku patikėti, kad šis jaunuolis juo kažkada buvo

Richardas Sandrakas
Vida Press nuotr. / Richardas Sandrakas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Jei dabar kas paklaustų, ar vardas Richardas Sandrakas jums kažką sako, atsakymas tikriausiai būtų „ne“. Tačiau greitai atsirastų prisimenančių „Mažajį Heraklį“, stipriausią vaiką pasaulyje. 2001 metais berniukas buvo tikra žvaigždė, apie kurią rašė visi laikraščiai, o jo nuotraukomis dalijosi populiariausi naujienų portalai. Kas jam nutiko?

Užaugęs šeimoje, kurioje lengvasis kultūrizmas buvo propaguojamas visą gyvenimą, vaikas iš pradžių sekė savo mamos ir tėčio pavyzdžiu. Jis treniravosi taip intensyviai, jog sulaukęs šešerių lengvai galėjo pakelti beveik 82 kilogramus sveriančią štangą.

Toks sūnaus auklėjimas to meto visuomenei iškėlė daug klausimų. Pagrindinis jų buvo vaiko sveikata. Žmonėms atrodė, kad tai labiau kankinimais, nei grūdinimas ir sveiko, gražaus kūno treniravimas.

Prabėgus daugiau nei dešimtmečiui vaikino gyvenimas gerokai pasikeitė. Niekam net į galvą nešautų, kad šiuo metu Holivude jis dirba kaskadininku.

24 keturių metų jaunuolis užsiima banglenčių sportu ir visiškai nesisieloja, jog laikui bėgant užsiaugino barzdą ir visiškai pamiršo apie svarmenis sporto salėje.

R. Sandrako tėtis buvo apkaltintas smurtavęs ir išnaudojęs jo motiną. Po to vaikinas niekada nebeatsigręžė į jo pusę. Ir... Sportą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt