Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Legendinio filmo „Titanikas“ kūrėjai neslepia: garsioji scena, kur pagrindinis herojus skęsta, galėjo būti visiškai kitokia

„Titanikas“ (Titanic)
Vida Press nuotr. / „Titanikas“ (Titanic)
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Leonardo DiCaprio herojaus mirties scena kaip ir Celine Dion kūrinys „My Herat Will Go On“ paženklino epu tapusią kino juostą „Titanikas“. Tačiau jos kūrėjai neseniai atskleidė, kad viskas galėjo būti kitaip. Nedaug trūko ir ši lyriška, kanadiečių atlikėjos baladė būtų nepasiekusi viso pasaulio žiūrovų.

1997 metais sukurta kino juosta pavertė Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet dievaičiais, kurie sužavėjo visą pasaulį. Tuo tarpu atlikėja Celine Dion pelnė pripažinimą, kai jos daina atsidūrė romantinio filmo garso takelyje.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“ (1997 m.)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Leonardo DiCaprio ir Kate Winslet filme „Titanikas“ (1997 m.)

Pasirodo, jog pasaulis tik per plauką „Titanike“ išgirdo „My Heart Will Go On“. Vienai iš filmo prodiuserių, Sherry Lansing, šis kūrinys atrodė per daug kampuotas, neišbaigtas ir netinkamas.

Moteris su visa komanda ilgą laiką ginčijosi dėl to, kad legendinei scenai, kai L. DiCaprio herojus nuskęsta, reikėtų paieškoti kitos dainos. Su ja nesutiko filmo režisierius Jamesas Cameronas. „Daina fantastiška. Liaukis“, – užginčijo jos nuomonę kultiniu tapęs kino kūrėjas.

VIDEO: Celine Dion - My Heart Will Go On

Apie filmą „Titanikas“ iki šiol sklando daug kalbų. Tik po daugelio metų jo kūrėjai po truputį atskleidžia, kaip sunku buvo visiems rasti bendrus sprendimus.

Jamesas Cameronas neslepia, kad ir filmo pabaigą jis planavo kitokią. Senutės Rose (Kate Winslet herojės po keliasdešimt metų) pasakojimo ir susitikimo su jį iškėlusia į paviršių grupe žmonių galėjo ir nebūti, nes daugelis svarstė, ar pridėjus tokį galą juosta nepasidarys per ilga.

Dabar filmo kūrėjų komanda atvira: jie džiaugiasi, jog tiek garso takelis, tiek pabaiga liko nepaliesti ir pirminis variantas pasiekė kino teatrų sales.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt