Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktorė Angelina Jolie tapo naujų, seksualių lyg pats pragaras kvepalų veidu

Angelina Jolie - "Mon Guerlain" kvepalų veidas
"Guerlain" nuotr. / Angelina Jolie - "Mon Guerlain" kvepalų veidas
Šaltinis: Žmonės.lt
0
A A

Grožio pasaulyje sensacija: kovo mėnesį prancūzų kompanija „Guerlain“ pristatys naują aromatą, kurio veidas - Holivudo aktorė Angelina Jolie (41).

Tai pirmas jos žingsnis į šią sferą nuo 2007-ųjų, kai aktorė bendradarbiavo su japonų kosmetikos kompanija „Shiseido“.

„Guerlain“ kūrėjai įsitikinę, kad jų naujas sumanytas kvapas „Mon Guerlain“ taps atradimu kvepalų pasaulyje. Štai kodėl ir reklaminio veido ieškojo išskirtinio – pačios A.Jolie. Pasak kūrėjų, prabangi kvapo sudėtis – aliuzija į garsenybės eleganciją ir harmoniją.

Naujiena įkvėpta kultinių kvepalų „Jicky“, išleistų 1889 m. Tačiau iš 16 legendos sudėtinių dalių kvapo kūrėjas Thierry Wasser pasirinko tris pagrindines – vanilę, levandą ir santalmedį.

„Mon Guerlain“ – itin moteriški, elegantiški ir seksualūs lyg pats pragaras kvepalai“, - džiaugėsi nauju kūriniu „Guerlain“ vyriausiasis kvapų kūrėjas Jacques Guerlain.

"Mon Guerlain"

Ką gi, panašu, kad aktorė iš viešumos pastaruosius penkis mėnesius buvo dingusi ne tik dėl skyrybų su vyru aktoriumi Bradu Pittu (53) peripetijų, bet ir dėl to, kad tiesiog buvo užimta įvairiais projektais. Su „Guerlain“ kompanija jos darbas prasidėjo dar 2015-aisiais.

Prieš keletą dienų A.Jolie buvo nuvykusi į Kambodžą su visais šešiais vaikais - 15 metų Maddoxu, 13-mečiu Paxu, 12-mete Zahara, 10-mete Shiloh ir aštuonmečiais dvyniais Knoxu bei Vivienne. Aktorė pristatė savo pačios kurtą filmą filmą „Pirmiausia jie nužudė mano tėvą: mergaitės iš Kambodžos prisiminimai“ (First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers) apie Kambodžoje siautusius raudonuosius khmerus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Žmonės.lt