Pralaimėta byla kirto Johnny Deppo karjerai: aktorius turėjo atsisakyti vaidmens

Johnny Deppas ir Eddie Redmayne'as filme „Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti“
Šaltinis: Žmonės
AA

Prieš keletą dienų aktorius Johnny Deppas pralaimėjo bylą teisme ir buvo pripažintas kaltu dėl smurtavimo prieš savo buvusią žmoną Amber Heard. Penktadienio vakarą pranešta, kad šis teismo sprendimas kirto ir aktoriaus karjerai – jo nebeišvysime „Fantastinių gyvūnų“ filmų serijoje.

Žinią, kad J.Deppas nevaidins filme „Fantastiniai gyvūnai“ pranešė šią kino juostą kurianti „Warner Bros“ studija. Po kurio laiko šias žinias patvirtino ir pats J.Deppas.

Aktorius sakė, kad atsisakyti Gelerto Grindelvaldo vaidmens jo paprašė filmo kūrėjai. J.Deppas su šiuo kompanijos sprendimu sutiko.

„Norėčiau padėkoti visiems, kurie mane palaikė. Per pastarąsias dienas aš gavau daugybę laiškų, kupinų meilės ir rūpesčio. Antra, noriu jums pranešti, kad „Warner Bros“ paprašė pasitraukti iš Grindelvaldo vaidmens „Fantastiniuose gyvūnuose“. Aš tokį prašymą gerbiu ir su juo sutikau“, – sakė aktorius.

Visgi J.Deppas atviravo, kad teismui priėmus jam nepalankų sprendimą, jis neketina nuleisti rankų.

„Noriu pasakyti, kad Jungtinės Karalystės teismo sprendimas nepakeis mano kovos už tiesą ir aš patvirtinu, kad planuoju teikti apeliaciją. Aš esu tam pasiryžęs ir ketinu įrodyti, jog man pateikti kaltinimai yra melagingi“, – rašė J.Deppas.

Johnny Deppas ir Amber Heard susitiko teisme / „Scanpx“ nuotr.

Šią savaitę J.Deppas pralaimėjo daug atgarsių sulaukusią bylą prieš Didžiosios Britanijos laikraštį „The Sun“, kuris teikė įrodymus, jog aktorius smurtavo prieš buvusią žmoną Amber Heard.

„Karibų piratų“ žvaigždė pats padavė į teismą „News Group Newspapers“ ir „The Sun“ vykdomąjį redaktorių Daną Woottoną dėl straipsnio, kuriame teigiama, kad J.Deppas smurtavo prieš A.Heard, kol jie buvo kartu. Visgi, pirmadienį Aukščiausiasis teismas paskelbė, kad bylą aktorius pralaimėjo.

Remdamiesi įrodymais, įskaitant nuotraukas, garso įrašus ir grasinančias Johnny Deppo žinutes buvusiai žmonai, laikraščių grupės teisininkai teismo procesiniuose dokumentuose teigė, kad aktorius „smurtaudavo prieš savo žmoną Amber Heard, sukeldamas jai didelę žalą bei baimę dėl savo gyvybės“.

Teisėjas Andrew Nicolas pirmadienį priimtame nuosprendyje teigė, kad buvo įrodyta, jog pateikti įrodymai yra svarūs ir „iš esmės teisingi“. „Padariau šias išvadas išsamiai išnagrinėjęs 14 įvykių, kuriais remiasi kaltinamieji, taip pat išanalizavau pernelyg svarbius ieškovo pateiktus argumentus, į kuriuos privalėjau atsižvelgti“, – sakė teisėjas.

Amber Heard ir Johnny Deppas susitiko teisme (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau