Praktiškos suknelės – taupančioms laiką ir pinigus

Kolekcijos modeliai/Vilmos Daveikytės/Drabužių ženklo „Kaste“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-27 09:40
Neseniai pristačiusi blizgius sijonėlius iš taftos, dizainerė Kastė Svilaitė šį šiltąjį sezoną siūlo dar vieną naują produktą – sukneles, kuriose yra ir lino.

„Norėjau šią vasarą kažko rytietiško, taip pat galvojau ir apie patogumą. Suknelės medžiagos sudėtyje yra lino, tačiau ji visiškai nesiglamžo, kas labai patogu keliaujant, kai visus daiktus dažnai grūdame į lagaminą. Drabužis tinka ir į šventę, ir laisvalaikiu. Man patinka sukurti tokį praktišką rūbą, kuris taupytų ir pinigus, ir laiką ieškant tinkamų variantų. Taip pat labai galvojau ir apie moterų figūras – suknelės puikiai maskuoja tai, ką norime paslėpti, bet nėra maišai, kuriuose paskęstume.

Kolekcijos modelis/Drabužių ženklo „Kaste“ nuotr.
Kolekcijos modelis/Drabužių ženklo „Kaste“ nuotr.

Suknelės, kaip ir sijonai, yra 5 spalvų, kad atrastumėte tai kas labiausiai patinka. Taip pat juosiasi diržu, kurį galite reguliuoti pagal savo figūros ypatumus.“

Fotosesiją padėjo įgyvendinti fotografė Vilma Daveikytė, makiažą atliko vizažo meistrė Ana Procenko.

Kaip pati dizainerė teigia modelį pasirinko neatsitiktinai – tai Kristina Kulbušauskaitė – rinkodaros specialistė. Drąsi, šilta ir žemiška mergina – sukurianti aplink save malonius prisiminimus, tokia- kokiai ir skirta ši suknelė.

Temos:
Suknelė Mada

Naujausi straipsniai