Praėjus metams po patirto širdies smūgio, „Queen“ gitaristui Brianui May'ui atlikta akies operacija

Brianas Maay'us / Soc. tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-22 13:30
Legendinės roko grupės „Queen“ gitaristas Brianas May'us (73) šiuo metu gyja po akies operacijos, rašo „People“.
 

„Queen“ grupės narys pirmą kartą apie būsimą išbandymą prakalbo ketvirtadienį. Brianas May'us tuomet pasidalijo fotografija, kurioje įsiamžino su ligoninės drabužiais. 

„Viena vizija! Pasiruošęs ir laukiu...akies operacijos“, – prie nuotraukos rašė jis.

„Tai turėtų pagerinti mano regėjimą ir paryškinti aplink mane esančias spalvas“, – kalbėjo May'us. 

Vėliau muzikantas pasidalijo fotografiją po operacijos ir patikslino, kad jam reikėjo gydyti kairiąją akį. 

„Ir... viskas atlikta! Nejaučiau praktiškai nieko. Operaciją man atliko su vietine nejautra. Tačiau buvau sąmoningas ir ši procedūra man paliko įspūdį. Viskas tetruko dvidešimt minučių“, – pridėjo Brianas.

Jis patikslino, kad su akies raiščiu turės prabūti parą ir padėkojo jį operavusiam chirurgui. 

„Didelis ačiū nuostabiam chirurgui Robinui Hamiltonui ir anestetikui Conui. Dėkingas esu visai Londono klinikai už malonų ir šiltą priėmimą.“

Žmonės.lt primena, jog jau praėjusiais metais pasaulinio garso muzikantas prakalbo apie sveikatos problemas, jis net patyrė širdies smūgį.

BBC tuomet rašė, kad dar kiek anksčiau dirbdamas sode gitaristas pajuto „nenumaldomą skausmą“. Nuvykus į ligoninę jam buvo nustatytas sėdmens raumens patempimas.

Pasirodo, tai – mažiausia muzikanto problema. „Galvojau, kad esu sveikas vyrukas“, – pasakojo Brianas. – „Bet...turiu net tris užsikimšusias arterijas, per kurias kraujas nepatenka į širdį. Man reikalinga operacija“, – tuomet prisipažino jis. 

„Man visi vis kartojo, kad kraujo spaudimas – geras, esu neblogos formos. Ir aš stengiausi toks išlaikyti, dažnai važinėdavau dviračiu, sveikai maitinausi, nenaudoju daug riebaus maisto“, – pasakojo jis.

Kad ir kaip stengėsi save apsaugoti, muzikantas patyrė širdies smūgį. Net 40 minučių jis jautė skausmus krūtinėje, šiek tiek trūko oro, jam skaudėjo kairę ranką. Kai B.May'us suprato, kad greičiausiai išgyvena širdies smūgį,  paskambino greitajai pagalbai. „Aš atsidūriau per plauką nuo mirties. Tiesa, dabar man viskas gerai – esu gyvas“, – kalbėjo grupės „Queen“ legenda. 

 

Naujausi straipsniai