Praėjus keliems mėnesiams po sužadėtuvių, Lady Gaga vėl skiriasi

Lady Gaga ir Christianas Carino/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-20 09:03
Lady Gaga skiriasi su sužadėtiniu Christianu Carino. Prabėgus keliems mėnesiams nuo iškilmingų sužadėtuvių, pora nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Praėjusią savaitę populiariosios dainos „Shallow“ atlikėją buvo galima pamatyti iškilminguose „Grammy“ apdovanojimuose. Į juos Gaga atvyko be mylimojo Ch. Carino. Taip pat gerbėjai ir žurnalistai netruko pastebėti, jog dainininkė nedėvėjo prašmatnaus sužadėtuvių žiedo, kuriuo dar visai neseniai viešai džiaugėsi.

 Lady Gaga ir Christianas Carino
Lady Gaga ir Christianas Carino

Beje, praėjusį savaitgalį jie leido atskirai, o Gagos atstovas spaudai, anot naujienų portalo „People“, patvirtino, kad gandai apie skyrybas – tiesa.

Sakoma, kad jokio ypatingos priežasties nėra, tiesiog tiek Gagai, tiek Carino nepavyko, viskas klostėsi per greitai ir jie nusprendė išsiskirti.

Apie asmeninį savo gyvenimą žvaigždė niekada atvirai nekalba. Šios sužadėtuvės dainininkei – ne pirmosios nutrūkusios. 2016-ųju vasarą ji grąžino žiedą aktoriui Taylorui Kinney.

Carino ir Gaga pirmą kartą viešai kartu pastebėti 2017-aisiais kuomet kartu apsilankė „Kings of Leon“ koncerte. Manoma, kad kartu jie praleido apytiksliai du metus.

Naujausi straipsniai