Praėjus dviems metams po teroro išpuolio jos koncerte Ariana Grande grįžo Mančesterį: „Labai jaudinuosi“

Ariana Grande
Šaltinis: Žmonės
AA

Praėjus dviems metams po teroro išpuolio Arianos Grande koncerte Mančesteryje garsioji JAV dainininkė grįžo į šį miestą ir surengė pasirodymą LGBT bendruomenės dienoms skirtame koncerte.

Dar prieš lipdama į sceną dainininkė prisipažino, kad ją užplūdo daugybė emocijų ir ji labai jaudinasi būdama šiame mieste po to, kai buvo surengusį pasirodymą tiems, kurie nukentėjo per išpuolį jos koncerte prieš dvejus metus. 

„Labai myliu Mančesterį, ačiū jums, kad manęs čia ir vėl laukėte. Aš esu labai laminga galėdama būti su jumis. Tai man labai daug reiškia“, – koncerte emocijų neslėpė A. Grande.

Arianos Grande koncertas Mančesteryje/ SCANPIX nuotr.
Arianos Grande koncertas Mančesteryje/ SCANPIX nuotr.

„Aš labai jaudinuosi, atsiprašau. Norėjau jums pasakyti daug daugiau, tačiau mane užplūdo per daug emocijų. Ačiū jums. Viskas yra taip gražu, aš jus begalo myliu“, – tęsė ji.

Žmonės.lt primena, kad 2017-ųjų gegužę, 22-ejų Salmano Abedi surengtą išpuolį Mančesterio arenoje dainininkė ir jos komanda nenukentėjo.

Per Arianos koncertą įvykęs teroro aktas atėmė net 22 žmonių gyvybes, daugiau kaip 500 nelaimingųjų buvo sužeisti.

Praėjus kelioms savaitėms po kruvino išpuolio A. Grande grįžo į Mančesterį ir surengė labdaros koncertą.

„Neleisime neapykantai nugalėti, neleisime, kad tai mus suskaldytų, – padarė pareiškimą Ariane Grande. – Privalome tapti artimesni, padėti vienas kitam, mylėti, garsiau dainuoti, būti dosnesni“, – skelbė ji.

Prie paramos koncerto prisijungė tokios žvaigždės kaip Miley Cyrus, Robbie Williamsas, Justinas Bieberis, Katy Perry, „Coldplay“, Pharrellas Williamsas, „Black Eyed Peas“, „Take That“, „Little Mix“, Niallas Horanas, Liamas Gallagheris ir daug kitų atlikėjų bei grupių. Jie visi atliko geriausius muzikos hitus.

Arianos Grande koncertą Mančesteryje sukrėtė teroro aktas (30 nuotr.)
+24
Labdaros koncertas Mančesterio teroro aukoms ir jų artimiesiems (19 nuotr.)
+13
Skaitykite daugiau