Praėjus dviems metams po sužadėtuvių Davidas Hasselhoffas ves dvigubai jaunesnę mylimąją

Davidas Hasselhoffas ir Hayley Roberts / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-16 16:29
Davidas Hasselhoffas (65) už dviejų savaičių intymioje ceremonijoje Italijoje ves mylimąją Hayley Roberts (37). Tai bus trečioji serialo „Gelbėtojai“ žvaigždės santuoka.

Praėjus dviem metams po sužadėtuvių pora amžiną meilę prisieks liepos 31-ąją dieną. Intymioje ceremonijoje žada dalyvauti tik artimiausi nuotakos šeimos nariai ir draugai.

Apie būsimas vestuves aktorius išsidavė „Entertainment Tonight“ raudonojo kilimo renginyje.

„Antradienį bus mano gimtadienis, tuomet mes kelioms dienoms išvyksime į Jungtinę Karalystę ir vėliau susituoksime labai mažoje ceremonijoje Pietų Italijoje“, – apie būsimus planus kalbėjo žvaigždė.

Aktorius atskleidė ir daugiau savo ir būsimos žmonos planų – po vestuvių medaus kopinėti jie vyks į Maldyvus. „Dvi savaites gyvensime Maldyvuose po vandeniu“, – juokavo D. Hasselhoffas.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Pora susipažino Anglijoje 2011 metais. Tuomet buvo filmuojama laida „Britanijos talentai“, kurioje Davidas buvo teisėju.

Davidas ir Hayley kartu atrodo labai laimingi ir to nevengia parodyti viešai. Praeityje „gelbėtojas“ turėjo keletą audringų santykių.

1984-1989 jis buvo vedęs Catherine Hickland. Tai pačiais metais, po skyrybų su Catherine, jis vedė Pamelą Bach. Deja, santuoka iširo 2006 metais.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai