Praėjus 10 metų po mylimo vyro mirties M. Williams savo širdį atiduoda kitam

Michelle Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-17 17:13
Aktorė ir buvusi Heatho Ledgerio mylimoji Michelle Williams (37) nusprendė nebeslėpti pasikeistusio santykių statuso su dabartiniu draugu, Niujorko finansininku Andrew Youmansu. Pora susižadėjo.

Per neseniai vykusią „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją užsienio žiniasklaida suskubo spėlioti, ar apie naujus santykius 2017 metų liepą pranešusi aktorė planuoja vestuves?

Gandų apie sužadėtuves tuomet nepatvirtino nei Michelle, nei jos išrinktasis Andrew Youmansas. Per renginį žurnalistams M. Williams teigė, kad širdutės formos žiedas – tiesiog žavus aksesuaras.

Nepasaint tokių moters kalbų, vėliau paaiškėjo, kad pora vis dėlto susižadėjo. Michelle ištarė: „Taip“.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida press nuotr.
Vida press nuotr.

Po skaudžių išgyvenimų, kuomet jos mylimasis ir dukros tėvas Heathas Ledgeris perdozavo narkotikų ir mirė, Michelle atsiribojo nuo bet kokių kalbų apie savo asmeninį gyvenimą. Sausio 22 dieną sueina 10 metų po legendinio aktoriaus mirties.

Andrew Youmanso ir Michelle Williams artimi draugai patvirtino, kad žinia apie jų sužadėtuves – tikra. Pora planuoja vestuves ir siekia, jog 12 metų dukra Matilda būtų laiminga ir prie Andrew jaustųsi savimi.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai