Praeities šešėliai: Jay-Z turtus užsidirbo pardavinėdamas narkotikus

10 vieta: reperis Jay Z – 570 mln. JAV dolerių / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-08-23 21:49
Naujajame „Channel 4“ išleistame dokumentiniame filme „Visuomenės priešas: Jay-Z prieš Kanye“ atskleidžiami neįtikėtini faktai apie šiuos du pasaulinio garso reperius. Kai kuriuos jų vyrai, greičiausiai, norėtų ir nuslėpti.

Jay-Z ir Kanye Westas – vieni sėkmingiausių atlikėjų repo muzikos istorijoje. Vis dėlto, jų kelias į sėkmę nebuvo klotas rožėmis.

Dokumentikoje atskleidžiami ir jų praeities faktai, nekeliantys susižavėjimo. Pasirodo, dabar laimingas šeimos vyras, vienos žinomiausių pasaulio moterų – Beyonce – sutuoktinis, anksčiau pardavinėjo narkotikus.

Tuomet dar Shawnas Carteris Brukline taip užsidirbdavo nuo 14 metų. Šį užsiėmimą jis metė tik sulaukęs pirmojo albumo „Reasonable Doubt“ sėkmės 1996 m. Tuo metu jam buvo 27-eri. Teigiama, kad būdamas narkotikų prekeiviu jis užsidirbo šešiaženklę sumą.

Tuo tarpu Kanye vaikystė buvo lengvesnė. Jis gyveno ramų gyvenimą viename iš Čikagos priemiesčių. Teigiama, kad jis buvo tikras moksliukas.

Dokumentikoje atskleidžiama ir daugiau įdomių faktų:

  • Jay-Z padėjo Kanye Westui pirmuosiuose jo žingsniuose – jo vadovaujama „Roc-A-Fella Records“ prodiusavo pirmąjį Kanye darbą.
  • 2002 metais Kanye užmigo prie vairo ir pateko į avariją. Nors viskas baigėsi sėkmingai, tačiau savo buvimą arti mirties jis apdainavo „Through The Wire“.
  • Kanye kaltina save dėl mamos mirties. Ji persikėlė ir Los Andželą, kad galėtų būti arčiau sūnaus ir mirė nuo kosmetinės operacijos komplikacijų.
  • Kim Kardashian negrįžtamai pakeitė Kanye ir Jay-Z santykius. „Vyras, kurį matau dabar nėra tas pats, kurį pažinojau anksčiau“, – yra sakęs Jay-Z.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai