Praeities įvykiai verčia jį nerimauti – Enrique Iglesias išleido pusę milijono namų saugumui sustiprinti

Enrique Iglesias ir Ana Kurnikova pasidalijo savo dvynių nuotraukomis / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-13 16:57
Dar neseniai dainininkas Enrique Iglesias (43) buvo sekso simbolis, o dabar visiškai atsidavė tėčio vaidmeniui, juk jo ir Anos Kurnikovos (37) dvyniams Nicholui ir Lucy – dar nėra metų.

Derinti tėvystę su karjera ir ypač gastrolėmis – nelengva ne tik moterims. Išskirtiniame interviu ispanų televizijos laidai „Un Nuevo Día“ dainininkas pasakojo kiekvieną vakarą iš studijos skubantis namo, kad kuo greičiau pamatytų Aną ir vaikus.

Enrique ir ilgametė jo partnerė gali drąsiai pretenduoti į dešimtmečio uždariausios žvaigždžių poros titulą. Iki tos praėjusių metų gruodžio dienos, kai Pietų Majamio ligoninėje mylimoji pagimdė jam sūnų ir dukrą, niekas net nežinojo, kad buvusi teniso enfant terrible laukiasi!

Ir tai turint galvoje, kad instagrame Enrique seka 13 milijonų gerbėjų! Aną – „viso labo“ milijonas. Per visą nėštumo laikotarpį ji rašė apie atostogas Meksikoje, dievinamų šunų išdaigas, dalijosi nuotraukomis iš sporto salės, kur matyti anaiptol ne apvalus pilvas. O sausio 16-ąją staiga atsirado nuotrauka su dukrele. Dvyniams tada kaip tik sukako mėnuo.

Toks slaptumas, aišku, paskatino sąmokslo teorijų kūrėjus svarstyti, kad kūdikius pagimdė pakaitinė motina, girdi, Ana ir Enriqe kartu – gerus penkiolika metų (atmetus laikotarpį, kai buvo išsiskyrę), o tėvais tapo tik dabar. Bet sveikas protas sako, kad Ana greičiausiai skelbė senesnes nuotraukas (ji išvis nėra aktyvi socialinių tinklų vartotoja), ir galų gale niekas neįpareigotas informuoti gerbėjų apie viską, kas dedasi asmeniniame gyvenime. Beje, vėliau moteris rodė, kaip sportuoja norėdama susigrąžinti figūrą, ir net įkėlė vieną savo – besilaukiančios – nuotrauką.

Jaunoji mama neskuba užversti gerbėjų Nicholo ir Lucy atvaizdais. Kiek daugiau nuotraukų galima rasti tėčio instagrame, bet informacija nepiktnaudžiaujama. Juolab sakoma, kad ruošdamasi tėvystei pora išleido per pusę milijono JAV dolerių namų saugumui sustiprinti: vasaros pabaigoje aplink vilą Majamyje buvo pastatyta beveik penkių metrų aukščio tvora, teritorijoje iškilo dar vienas dviejų aukštų namas, papildomai aptvertas baseinas.

Turbūt nerimauti dėl atžalų saugumo Enrique skatina vaikystės patirtis – kai pats dar buvo mažas, baskų teroristai pagrobė jo senelį, ispanų gydytoją ginekologą Julio Iglesią Pugą (1915–2005), ir pareikalavo milžiniškos išpirkos. Policijai pavyko išvaduoti įkaitą, tačiau mama Enrique, jo brolį ir seserį išsiuntė pas tėvą dainininką Julio Iglesią (75) į Majamį, būgštaudama, kad Ispanijoje nepavyks jų apsaugoti.

Enrique Iglesias / Vida Press nuotr.
Enrique Iglesias / Vida Press nuotr.

Anos ir Enrique namai virto tvirtove, oficialios vaikų nuotraukos nebuvo paviešintos, laidą irgi iliustravo fotografijos ir įrašai iš dainininko instagramo. Tačiau per kovą vykusį koncertą Budapešte atlikėjas gerbėjams papasakojo, kaip myli vaikus ir savo merginą – taip pavadino Aną.

Komplimentų mylimai moteriai Enrique apskritai negaili ir vadina ją superheroje – didžiausia našta auginant du vaikus tenka jai (anksčiau taip pat yra kalbėjęs ir apie meilę Anai, ir apie tai, kad ji bus ideali motina.) Be to, ji linksma, nepriklausoma, ryžtinga, atkakli. Dainininkas sako nė neįsivaizdavęs, kad santykius su kitu žmogumi galima išsaugoti taip ilgai.


View this post on Instagram

Tough audience to entertain ??

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

„Man patinka naujasis gyvenimas. Pats tapęs tėvu pradėjau geriau suprasti savo tėvus, – prisipažino Enrique televizijos laidoje. – Galbūt taip yra ne tik dėl mažylių gimimo, bet ir dėl to, kad man jau per keturiasdešimt... Nicholą ir Lucy sunku pralinksminti, bet kai matau šypsenas jų veiduose, jaučiuosi labai laimingas! Svajoju būti jiems geru draugu, ypač paauglystėje, nors tai ir nelengvas metas.“

Enrique pabrėžė neprieštarausiąs, jei atžalos pasirinks menininko kelią. Tai asmeniška – dainininko tėvas kadaise vertė jį studijuoti universitete verslo vadybą, o ne dainuoti. Jauno tėčio entuziazmą nesunku suprasti: paties tėvai išsiskyrė, kai jam buvo treji, septynerių turėjo palikti namus, galima sakyti, augo be mamos.

Santykiai su Julio ir dabar mandagiai neutralūs: Iglesias vyresnysis prieš kelerius metus žurnalistams sakė iki šiol nesusitikęs su Kurnikova, nors visi jo giminės, antroji žmona Miranda Rijnsburger (su Enrique motina išsiskyrė, kai jų vaikai dar buvo maži) ir penketas atžalų su ja mielai bendrauja. 

Naujausi straipsniai