Prabilo seksualiojo nusikaltėlio Jeremy Meekso išduota žmona: „Mane ištiko šokas. Tikėjausi, kad tai – netiesa“

Melissa Meeks prabilo apie savo vyro Jeremy Meekso ir Chloe Green romaną / ViDA Press nuotr./Žmonės.lt montažas
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-22 12:31
Vasaros viduryje seksualiausias pasaulio nusikaltėlis Jeremy Meeksas gavo naują titulą - garsiausias pasaulio išdavikas. Modeliu dirbti pradėjęs vyras išdavė savo žmoną Melissą, apleido jųdviejų vaikus ir užmezgė romaną su britų turtuole Chloe Green.

Melissa Meeks nesinaudojo proga išgarsėti ar užsidirbti iš savo skaudžios istorijos ir ilgai laikėsi atokiau nuo žiniasklaidos. Vis dėlto ypač viešas Jeremy ir Chloe romanas privertė prabilti ir pačią Melissą. Moteris davė atvirą interviu „Inside Edition“.

Jeremy Meeksas ir Melissa Meeks
Jeremy Meeksas ir Melissa Meeks

Melissa buvo šalia Jeremy ir tuomet, kai vyras buvo nuteistas kalėti, ir tuomet, kai jis pasirašė sutartį su modelių agentūra. Moteris neslėpė, kad ją šokiravo faktas, jog policijos daryta nuotrauka išgarsino Jeremy. Nepaisant to, ji tetroško, kad Jeremy viskas sektųsi ir jis būtų laimingas.

„Džiaugiausi dėl jo“, – sakė tris vaikus su J.Meeksu turinti moteris.

Vos pasirašęs sutartį su modelių agentūra Jeremy pradėjo keliauti po pasaulį, pozuodamas įvairioms fotosesijoms, pristatinėdamas drabužių kolekcijas. Ar staiga užklupusi šlovė ir turtai jau tuomet nekėlė nerimo Melissai?

„Žinoma, kad nerimavau. Mes visi girdėjome įvairių istorijų“, – atviravo Melissa. Jos nerimastavimai pasitvirtino šią vasarą, kai viso pasaulio žiniasklaidą apskriejo pikantiškos Jeremy ir Chloe nuotraukos.

„Mane ištiko šokas. Nežinojau, ką galvoti. Tikėjausi, kad tai – netiesa. Nebuvo lengva su tuo susitaikyti“, – pasakojo M.Meeks.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai