Prabilo pasienietį sumušęs I.Burlinskaitės vyras L.Vaisieta: „Mano sąžinė rami“

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta / Mariaus Dovidausko nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sporto trenerės I.Burlinskaitės šeima metus palydėjo nemaloniu incidentu – ketvirtadienį gautas pranešimas, kad jos vyras Liudas Vaisieta sumušė pasienietį, dėl ko buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Pati I.Burlinskaitė tikino, kad vyras ją tiesiog gynė. Savo poziciją sekmadienį išsakė ir smurtu įtariamas L.Vaisieta.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas naktį į gruodžio 30 d. po vidurnakčio, apie 0:10 val. gavo pranešimą, kad Druskininkuose Neravų g. viešoje vietoje Druskininkų savivaldybės tarybos narys (L.Vaisieta – red. past.), būdamas blaivus smurtavo prieš kitą vyriškį.

Sekmadienį savo poziciją išsakė ir elgesio motyvus paaiškino pats Liudas Vaisieta. Vyras apie incidentą prabilo savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

„Indrutė patarė būti nuoširdžiu prieš kameras ir kalbėti atvirai, tad stengiuosi toks ir būti bei kalbėti iš širdies.

Turbūt daug kas girdėjo, kad praėjusius metus palydėjome ne taip ramiai, kaip norėtume ir tikėjomės, bet viskas, kas turi pradžią, turi ir pabaigą. Aš tikiuosi, kad šios negandos taip pat greitai praeis.

Žinote, ką norėčiau pasakyti – meskite į mane akmenį, kas negintumėte savo moters. Mano sąžinė rami. Jei gyvenime pasikartotų panaši situacija, nedvejodamas stočiau mūru už savo moterį, už savo šeimą, už save galų gale. Manau, kad tau yra teisinga.

Kaip Indrutė teisingai pastebėjo, labai gaila, kad daug išsilavinusių ir sąžiningų žmonių sėdi be darbo, kai toks asmuo užima jų vietą ir dirba valstybės tarnyboje. Indrę užpuolęs žmogus būtent toks ir yra.

Kaip bebūtų, norėčiau padėkoti visiems už palaikymą, už žinutes, jos tikrai suteikia motyvacijos. Jums taip pat palinkėsiu 2022-aisiais sveikatos, motyvacijos judėti į priekį ir, žinoma, taikos„, – sakė L.Vaisieta.

Žmonės.lt primena, kad anot Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato vedėjos Kristinos Janulevičienės, įtariamasis L.Vaisieta pasieniečiui sudavė keletą smūgių, dėl ko asmuo galimai prarado sąmonę ir jam buvo išmušti du dantys.

„Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl fizinio skausmo sukėlimo, o įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas ilgalaikio sulaikymo patalpoje“, – 15min komentavo K.Janulevičienė.

Policija patvirtino, kad nukentėjusiam pasieniečiui buvo nustatytas vidutinis girtumas.

I.Burlinskaitės versija 

Penktadienį Žmonės.lt redakciją pasiekė sporto trenerės Indrės Burlinskaitės išplatintas pranešimas, kuriame ji pateikė savo versiją dėl minėto incidento Neravų g., Druskininkuose. Jame žinoma moteris nurodė, kad buvo užpulta prie pat savo namų gruodžio 30-osios naktį.

„Tokios patirties nelinkėčiau niekam – trečiadienio naktį, grįždama iš fotosesijos Vilniuje, prie savo namų Druskininkuose buvau užpulta“, – savo pasakojimą tokiais žodžiais pradėjo žinoma sporto trenerė.

„Grįžau į namus. Pastačiau automobilį. Išlipus iš jo, einant link laiptinės durų buvau užpulta. Mane užpuolęs asmuo, kaip vėliau atpažinau, yra kaimynystėje gyvenantis Š.T. Jis buvo neadekvatus ir akivaizdžiai apsvaigęs“, – išplatintame pranešime rašė I.Burlinskaitė.

„Jei ne mano vyras, kuris operatyviai sureagavo ir atskubėjo manęs ginti, nežinia, kaip viskas būtų pasibaigę“, – pridūrė ji.

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta Mauricijuje / Asmeninio albumo nuotr.

Išplatintame pranešime Indrė Burlinskaitė užsiminė, kad galimai tai ne vienintelis Š.T. išpuolis prieš moterį. „Ne taip seniai jam buvo pateikti kaltinimai už moters sužalojimą naktiniame klube“, – rašė ji.

Žinoma sporto trenerė tikino, kad ant jos rankos yra užfiksuotos mėlynės.

„Dėl šio įvykio parašiau pareiškimą. Policija sprendžia dėl ikiteisminio įvykio pradėjimo. Valstybės tarnybose neturėtų likti tokių susitepusių ir pavojingų žmonių. Tikiuosi atitinkamos institucijos priims tinkamus sprendimus ir padarys išvadas“, – pranešime rašė Indrė Burlinskaitė.

Įvykis – ne tarnybos metu

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Prevencijos skyriaus viršininkas Giedrius Mišutis 15min informavo, kad pasienietis, pagal nustatytą vidaus tvarką, apie įvykusį incidentą nedelsdamas informavo Tarnybos vadovybę.

„Įvykis buvo ne tarnybos metu, su tarnyba niekaip nėra susijęs, todėl jokio papildomo tyrimo VSAT dėl to neatlieka“, – penktadienį teigė G.Mišutis.

Fotogalerija:

Indrė Burlinskaitė ir Liudas Vaisieta (13 nuotr.)
+7
Skaitykite daugiau