Prabilo kino aikštelėje Aleco Baldwino pašautas režisierius: dėkoja už palaikymą

Joelis Souza, Halyna Hutchins ir Alecas Baldwinas / „Instagram“, „Scanpix“ nuotr.
15min
Šaltinis: Žmonės
AA

Kino režisierius Joelis Souza žiniasklaidai peteikė pirmąjį savo pareiškimą po tragiško incidento filmavimo aikštelėje Naujojoje Meksikoje, kur aktoriui Alecui Baldwinui šovus iš rekvizitinio ginklo, režisierius buvo sužeistas, o kino operatorė Halyna Hutchins, deja, žuvo. Iš ligoninės jau paleistas J.Souza sako vis dar esantis sukrėstas draugės ir kolegės Halynos mirties.

Aktoriaus Aleco Baldwino rekvizitiniu ginklu vesterno „Rastas“ („Rust“) filmavimo aikštelėje ketvirtadienį paleista kulka 42-ejų kino operatorei Halynai Hutchins pataikė tiesiai į krūtinę, moters gyvybės išgelbėti nepavyko. Incidento metu už jos stovėjusiam 48-erių režisieriui Joeliui Souzai pasisekė kur kas labiau – kulka jam kliudė petį, penktadienį vyras buvo išleistas iš ligoninės.

Dabar jis pirmą kartą prabilo po šios tragedija pasibaigusios nelaimės, rašo BBC. Savo pasisakyme J.Souza dėkojo už palaikymą, kurio sulaukė.

„Esu dėkingas už meilę, kurios sulaukėme iš filmų kūrėjų bendruomenės, Santa Fė žmonių ir šimtų nepažįstamųjų, kurie kreipėsi... Tai tikrai padės man atsigauti“, – kalbėjo Joelis.

Alecas Baldwinas / „Scanpix“ nuotr.

Vis dėlto vyras taip pat neslėpė, kad yra sukrėstas žinios apie H.Hutchins žūtį.

„Esu priblokštas savo draugės ir kolegės Halynos netekties. Ji buvo maloni, gyvybinga, neįtikėtinai talentinga, kovojo iki galo ir visada skatindavo mane būti geresniu“, – savo kalboje sakė režisierius.

Jis pridūrė suprantantis, kaip dabar yra sunku velionės artimiesiems: „Šiuo sunkiausiu momentu aš galvoju apie jos šeimą.“

Kaip rašo BBC, policija tebetiria skaudų įvykį ir kaltinimai niekam bent jau kol kas dėl jo nepareikšti. Vis dar neaišku, kaip vesterno filmavimui skirtame ginkle atsidūrė tikros kulkos.

Skaitykite daugiau