Prabilo grupės „Pussycat Dolls“ narė: dainininkės buvo kvaišinamos narkotikais ir verčiamos mylėtis su Holivudo elitu

„Pussycat Dolls“ / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Buvusios merginų grupės „Pussycat Dolls“, išgarsėjusios singlais „Buttons“ ir „Don't Cha“, narė Kaya Jones (33) papasakojo apie pramogų pasaulio užkulisius: seksualinę prievartą, narkotikus, psichologinį smurtą ir nesumokėtus atlyginimus.

"Mano tiesa. Aš nebuvau merginų grupės narė. Aš buvau prostitucijos versle. Tik mes dainavome ir buvome įžymios. Tuo tarpu tie, kuriems priklausėme, uždirbinėjo pinigus", – sakė Kaya.

Kaip rašo „Hollywood Life“, Kaya gruopę „Pussycat Dolls“ paliko tik todėl, kad nebegalėjo kęsti nuolatinės prievartos. 2003-2005 metais su merginų grupe koncertavusios K.Jones nuo pasitraukimo nesustabdė net 13 mln. JAV dolerių vertės įrašų kontraktas.

„Tam, kad būtum komandos dalimi, turi būti komandiniu žaidėju. Tai reiškia, kad turi permiegoti su visais, su kuriais tau liepia miegoti“, – apie prievartą mylėtis su Holivudo elitu tviteryje parašė dainininkė.

Kaya pridūrė, kad atsisakius merginos buvo apsvaiginamos narkotikais. Taip pat dainininkėmis nuolat buvo manipuliuojama, jos visos jautėsi palaužtos.

Kaya Jones / Vida Press nuotr.

Moteris atviravo, jog buvo susitikusi su grupės vadybininke po to, kai nusižudė viena iš „Pussycat Dolls“ narių. Kaya tikina norėjusi priversti juos atskleisti visuomenei, kad jų gyvenimai nepataisomai sužaloti. Nors Kaya neįvardijo nei vadybininkės pavardės, nei žuvusios merginos vardo, tikima, kad moteris kalbėjo apie dainininkę Simone Battle, kuri nusižudė 2014-aisiais.

Kaya ne vienerius metus laikė liežuvį už dantų dėl paprastos priežasties – buvo įspėta tylėti, jei nenori sugriauti savo karjeros ar net netekti gyvybės.

„Kodėl mes apie tai nepranešame? Nes prieš mus visas yra naudojama prievarta! Aš buvau asmeniškai įspėta, kad jei prabilsiu... Žinote, mane ras negyvą arba bus sužlugdyta mano karjera“, – sakė Kaya.

Grupės įkūrėja Robin Antin griežtai neigia visus K.Jones mestus kaltinimus. Moteris tikina, kad dainininkės žodžiai – tik bjaurus melas.

Grupė „Pussycat Dolls“ / Vida Press nuotr.

TAIP PAT SKAITYKITE:

Smurtas: kur pranešti ir ieškoti pagalbos
Policijos komisariatai
Tel.: 112
LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga
Nemokama linija:
Tel.: 8 800 01230, 8 5 210 7176
Savivaldybių Vaiko teisių apsaugos tarnybos skyriai
Vilniuje:
Tel.: 8 5 211 2023, 8 5 211 2567
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277

Skaitykite daugiau