Prabėgus metams po ginkluoto apiplėšimo Paryžiuje Kim Kardashian ir vėl patyrė šoką: paryčiais įsibrauta į jos namus

Kanye Westas ir Kim Kardashian / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį buvo įsibrauta į superžvaigždžių Kim Kardashian ir Kanye Westo namus, praneša TMZ. Incidentas nutiko 4 valandą ryto, kai visi miegojo.

Namus ir jų aplinką stebinčios kameros užfiksavo vaikiną, apsirengusį juodais treningais (jo nuotrauką galite pamatyti čia). Į namą ilgapirštis patekti nespėjo – ginkluota apsauga jį pastebėjo einantį per kiemą. Vienintelis daiktas, kurį vaikinas spėjo nugvelbti – tai vieno iš apsaugininkų mobilusis telefonas „iPhone“.

Incidentas įvyko prabėgus vos metams po to, kai viename Paryžiaus viešbučių buvo apiplėšta Kim Kardashian. Tai precendento neturintis įvykis – vienai įtakingiausių pasaulio garsenybių buvo grasinama šaunamuoju ginklu, moteris buvo surišta, o iš jos kambario išnešta milijonų vertų brangakmenių.

Po šio įvykio Kim Kardashian prireikė psichologų pagalbos. Keletą mėnesių po užpuolimo realybės šou žvaigždė nesirodė viešumoje, buvo dingusi net iš socialinių tinklų, nors yra tituluojama jų karaliene.

Garsi moteris neslepia, jog ginkluotas apiplėšimas ją paveikė taip stipriai, kad iki šiol patiria nerimo priepuolius. Galima tik spėti, kaip stipriai Kim Kardashian paveiks šios savaitės įsibrovimas į jos namų teritoriją.

Skaitykite daugiau