Prabangių šveicariškų laikrodžių pristatyme Irena Marozienė spindėjo elegancija

Irena Marozienė / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-19 21:45
Ketvirtadienio vakarą sostinės viešbutyje „Kempinski Cathedral Square“ kviestinei publikai buvo pristatyti šveicarų kompanijos „Hublot“ laikrodžiai. Į šventišką renginį atvyko Lietuvos verslininkai, sportininkai, svečiai iš užsienio.

Vakaro pakvietime buvo nurodytas šventinis aprangos kodas, todėl į renginį damos atvyko pasipuošusios vakarinėmis suknelėmis, o vyrai - klasikiniais kostiumais.

Susirinkusiuosius dainomis džiugino Vaidas Baumila, o prie didžėjaus pulto stojo Jonas Nainys-Jovani.

Renginyje apsilankiusi Asta Valentaitė vilkėjo ilgą juodą suknelę, Rasa Arlauskienė iš susirinkusiųjų išsiskyrė raudonos spalvos apdaru, kuris traukte traukė dėmesį. Tačiau bene daugiausiai dėmesio sulaukė verslininkės Irenos Marozienės vakarinė suknelė.

Irena – dažna įvairių renginių viešnia ir kaskart nustebina nepriekaištinga elegancija. Šis vakaras buvo ne išimtis. I.Marozienė vilkėjo juodą suknelę, kuriai išskirtinumo suteikė įmantrios faktūros medžiaga.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Apie „Hublot“

Šveicarų manufaktūra „Hublot“ įkurta 1980 metais. Dabar ji – prancūzų prabangos prekių milžinės „LVMH Moët Hennessy Louis Vuitton“ nuosavybė. Nuo 2008 metų firma remia  futbolo klubą „Manchester United“. „Hublot“ taip pat yra oficiali „Formulės 1“ laiko skaičiuotoja.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai