Prabangioms gyvūnų vestuvėms Australijoje „jaunąją“ išpuošė Žilvinas Grigaitis

Žilvinas Grigaitis dalyvavo gyvūnėlių vestuvėse / Asmenininio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Verslininkas Žilvinas Grigaitis Australijoje sudalyvavo išskirtiniame renginyje – prabangiose šuns ir katino vestuvėse. Šventė vyko Sidnėjuje, modernioje meno galerijoje, priešais legendinę Sidnėjaus operą. Į vestuvių puotą susirinko daug garbingų svečių – Australijos menininkai, prodiuseriai ir žinomi žmonės. Damos buvo pasipuošusios prabangiomis vakarinėmis suknelėmis.

„Gyvūnų savininkai yra žinomi žmonės Australijoje. Tai Charlesas Billichas, vienas turtingiausių menininkų ir kolekcionierių, ir jo žmona – visuomenės veikėja Christa Billich. Jie nori palinksminti ir paįvairinti savo gyvenimą“, – laidoje KK2 pasakojo Ž. Grigaitis.

Jaunoji buvo pasipuošusi Ž. Grigaičio rankų darbo medalionu: „Čia buvo vienas iš užsakymų, ar aš galėčiau papuošti jaunąją. Kadangi ji turi pakankamai didelę rūbų kolekciją, jai buvo pagaminti trys papuošalai ir viena išskirtinė sagė“.

Jaunasis – katinas Frostas: „Abu yra didelės žvaigždės. Vienas „Instagram“ tinkle turi 70 tūkst. sekėjų , o kitas, Frostas, – 100 tūkst. sekėjų. Tai vienaip ar kitaip prilygsta Lietuvos žvaigždėms“.

Ši šventė buvo ne tik gyvūnų vestuvės, bet ir labdaros renginys. Jo metu surinkta 50 tūkst. dolerių, kurie buvo skirti koalų ligoninei. Visą reportažą ir Žilvino Grigaičio pasakojimą apie gyvūnų vestuves Australijoje žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

Žilvinas Grigaitis dalyvavo gyvūnėlių vestuvėse (10 nuotr.)
+4

Skaitykite daugiau