Prabangaus renginio Los Andžele metu Simonai Milinytei draugiją palaikė nekilnojamo turto magnatas

Simona Milinytė renginyje „The Dream Builders project“ / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-11 09:33
Trečiąjį solinį albumą įrašinėjančiai ir JAV gyvenančiai Simonai Milinytei penktadienio vakaras paliko neišdildomą įspūdį. Žvaigždžių pokeris, vakarienė ir žavaus vyriškio kompanija – štai kuo mėgavosi lietuvaitė renginio, organizuoto „The Dream Builders project“ komandos, metu.

Iš garsenybių, apsilankiusių renginyje, surinkti pinigai kiekvienais metais skiriami sergantiems vaikams. Saulėtame Los Andžele raudonu kilimu vakar žengė ne tik Simona Milinytė, bet ir tokios įžymybės, kaip Tara Reid, Josephas Reitmanas, Rutha Connell, Lotte Verbeek, Tehmina Sunny bei kiti.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Šeštadienio rytą jauna mergina, kalbėdama su žurnalistais, netvardė savo emocijų: „Visi begalo malonūs. Jau ne pirmą kartą į šitą renginį gavau pakvietimą. Visos linksmybės – pokeris, vakarienė, aukcionas – skirtos surinkti kuo daugiau pinigų, vaikų ligoninei paremti. Vakar be galo malonu buvo susipažinti su visais garsiais žmonėmis. Los Andžele vykstančiuose garsenybių susibūrimuose niekada nejaučiu susikaldymo. Nėra pasipūtėlių, užrietusių nosis. Projektas bei jo svečiai tikrai skiriasi nuo žmonių, susirenkančių į tokius renginius, kaip, pavyzdžiui, „Teen Choise awards“.

Asmeninio archyvo nuotr.
Asmeninio archyvo nuotr.

Viso vakaro metu S. Milinytei draugiją palaikė žavus nepažįstamasis. Pasidomėjus, ar juos sieja romantiški ryšiai, atlikėja patikino, kad jie tik bičiuliai. „Mayeris Danhanas – šios šventės sumanytojas. Be galo mielas vaikinas. Jis ne tik „Dream Builders Project“ įkūrėjas, bet ir vienas iš didžiausių Los Andželo nekilnojamo turto magnatų“, - Žmonės.lt pasakojo mergina.

Simona atskleidė, kad būtent Mayeris pirmajame jos renginyje, dar 2014 metais, tapo geriausiu draugu, su kuriuo pasimatyti visuomet smagu.

Labdaros renginio „A Brighter Future for Children Charity Gala“ tikslas – surinkti lėšų Los Andželo ligoninei, kurioje gydomi įvairių sveikatos sutrikimų turintys vaikai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai